Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 14 lipca 2020 imieniny: Stella, Bonawentura, Marcelin

Już niedługo

Warsztaty rękodzieła dla dzieci - Morski Słoik na Drobiazgi image
Warsztaty rękodzieła dla dzieci - Morski Słoik na Drobiazgi, 14.07.2020, 15:30, Pracownia Za Płotem
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Radzyń Podl.: Pijany i poszukiwany cyklista

Oficer prasowy KPP w Radzyniu Podlaskim mł. asp. Piotr Mucha   
poniedziałek, 22 lipca 2019 12:30

PolicjaW miniony piątek około godz. 21:00 oficer dyżurny radzyńskiej jednostki otrzymał informację, iż w Radzyniu Podlaskim na ul. Lubelskiej jedzie nietrzeźwy rowerzysta.

Na miejsce został skierowany patrol radzyńskiej jednostki, który potwierdził zgłoszenie. Mężczyzna został zatrzymany do kontroli drogowej podczas, której okazało się, że jest pijany. 19-letni mieszkaniec gm. Czemierniki miał w organizmie niemal 2 promile alkoholu. Dodatkowo w trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna jest poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwa m.in. spowodowania uszczerbku na zdrowiu, rozpijania małoletniego oraz niszczenia cudzej rzeczy.

Cyklista trafił do policyjnego aresztu, a następnie został doprowadzony do Zakładu Karnego. 19-latek odpowie przed sądem również za jazdę rowerem w stanie nietrzeźwości.

 

Komentarze  

 
#1 RE: Radzyń Podl.: Pijany i poszukiwany cyklistamisio007 2019-07-22 21:02
Jak może odpowiadać za jazdę rowerem po pijanemu jak wyraźnie jest napisane że leżał a nie jechał,i nikt nie widział żeby jechał tym rowerem,może go na plecach przyniósł...
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.