Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 11 sierpnia 2020 imieniny: Luiza, Zuzanna, Włodzimierz

Już niedługo

REPERTUAR KINA
REPERTUAR KINA "ORANŻERIA" 13.-17.08.2020, 13.08.2020
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Białka. Poszukiwany w kradzionym jaguarze

Oficer prasowy KPP w Radzyniu Podlaskim mł. asp. Piotr Mucha   
czwartek, 19 grudnia 2019 00:01

JaguarWczoraj (17.12) około godz. 20:00 w miejscowości Białka, radzyńscy kryminalni zatrzymali samochód osobowy marki Jaguar.

Z informacji operacyjnych jakie posiadali wynikało, że auto może pochodzić z przestępstwa, a kierujący nim mężczyzna jest poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Kierujący samochodem próbował uniknąć odpowiedzialności, uciekając przed zatrzymującym go radiowozem. Nie reagował na sygnały świetlne i dźwiękowe dawane przez policjantów. Po zatrzymaniu auta, okazało się, że za kierownicą siedzi 35-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego, który był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności pięcioma listami gończymi wydanymi przez sąd za kradzież z włamaniem i paserstwo.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Zgodnie z poleceniem Sądu spędzi za kratkami niemal 6 lat. Funkcjonariusze potwierdzili również posiadane informacje, gdyż Jaguar, którym poruszał się 35-latek utracony został na terenie Warszawy. Samochód zabezpieczony został na policyjnym parkingu. Wartość odzyskanego samochodu to około 90 tys. złotych. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz udział w sprawie 35-latka.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.