Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 12 sierpnia 2020 imieniny: Klara, Lech, Julian

Radzyń w RMF FM!

Karol Niewęgłowski   
piątek, 08 listopada 2019 07:00

RMF FM w RadzyniuJuż w najbliższą sobotę (9 listopada) do Radzynia z audycją „Twoje miasto w RMF FM” do naszego miasta przyjedzie właśnie RMF FM – największa rozgłośnia radiowa w Polsce! Reporterzy będą w naszym mieście cały dzień, gdzie podczas 6 wejść na żywo będą prezentować całej Polsce uroki naszego miasta.

Wizyta ogólnopolskiego radia to wynik plebiscytu, który miał miejsce w czerwcu br. Przypomnijmy, wtedy dzięki głosom mieszkańców pokonaliśmy pozostałe miasta biorące z nami udział w akcji i już w najbliższą sobotę będziemy mogli posłuchać ciekawostek związanych z naszym miastem na ich antenie oraz zobaczyć wszystko na portalu rmf24.pl.

Wejścia „na żywo” będą miały miejsce o godzinach: 9.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00 i 14.00. O czym będzie mowa? Tego nie zdradzimy… zapraszamy do słuchania oraz odwiedzenia reporterów na Placu Wolności.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.