Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 13 czerwca 2021 imieniny: Antoniego, Lucjana

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim na mapie innowacyjnych szkół

Mariusz Szczygieł   
poniedziałek, 10 maja 2021 17:20

Genialne szkołyZespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim znalazł się na ogólnopolskiej mapie innowacyjnych placówek, które wykorzystują nowoczesne technologie do swoich działań edukacyjnych oraz promocyjnych.

Szkoła uczestniczy w projekcie "Geniallne Szkoły na mapie". Projekt  powstał, aby zaprezentować prace nauczycieli, którzy otworzyli wirtualnie swoje szkoły dla uczniów i społeczności. Prezentacje pokazują ogrom działań, aktywności i sukcesów uczniów, nauczycieli, kadry kierowniczej i szkół.  Inicjatywa ta pozwala na dzielenie się pomysłami, odszukanie szkół o podobnych profilach i sposobach pracy. Stwarza też możliwość pokazania placówki w szerokim środowisku ogólnopolskim.

Projekt "Geniallne Szkoły na mapie" powstał we współpracy z Genially i Ambasadorami Genially w Polsce. Koordynatorem działań projektowych w ZSP jest nauczycielka informatyki Pani Agnieszka Frączek. (Link do mapy: Genialne Szkoły!). Więcej na ten temat na stronie: https://www.edutriki.pl/p/geniallne-szkoy.html

Geniallne Szkoły

 

Komentarze  

 
#1 Mam pytanie do dyrekcji...FOX58 2021-05-10 23:28
może ktoś z dyrekcji wie co się stało z rozmontowaną maszyną parową która stała przy starej szkole.otóż ta maszyna to zabytek i powinna być wyeksponowana by młodzi ludzie zobaczyli dawną technikę.
 
 
#2 do FOX58P.K. 2021-05-11 18:22
myślę, że prędzej niż u dyrekcji dowiesz się tego u Tokendorfa
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.