Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 9 grudnia 2021 imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław

Dzień Dziecka Utraconego pierwszy raz w Radzyniu

Mariusz Szczygieł   
czwartek, 14 października 2021 05:00

Dzień Dziecka UtraconegoZbliża się Światowy Dzień Dziecka Utraconego.

W najbliższą niedzielę 17 października 2021 r.  w naszym mieście po raz pierwszy odbędzie się pogrzeb dzieci nienarodzonych.

Oto porządek uroczystości:

- 14.55 - wniesienie trumny z ciałami do sanktuarium Matki Boskiej Nieustającej Pomocy
- 15.oo - Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15.30 - Msza św.

Po Mszy św. zebrani udadzą się na cmentarz Komunalny.

 

Komentarze  

 
#1 Kolejna możliwość ściągnięcia kasyKraków 2021-10-14 07:01
Dla kasy czarni już utracili rozum.
 
 
#2 Pedofiliaempa 2021-10-14 09:01
A kiedy dzień dziecka wykorzystanego?Wie ktoś?
 
 
#3 Ksiądz wykorzystał 20 ministrantówKraków 2021-10-14 21:49
 
 
#4 RE: Dzień Dziecka Utraconego pierwszy raz w RadzyniuSunny 2021-10-15 16:23
A może byście się zainteresowali dziećmi żyjącymi,chorymi,niepełnospraw nymi albo tymi,które umierają z zimna na granicy .Wstyd !
 
 
#5 do KrakówP.K. 2021-10-15 16:52
to nie może być prawda, to na pewno pomówienie, jak mówił pewien bisku najwięcej pedofilów jest wśród murarzy a nie księży
 
 
#6 do P.K.radzyniak13 2021-10-17 21:35
Być może jest więcej pedofili wśród murarzy, lecz ich nie przenoszą na inną budowę po wpadce.
 
 
#7 a kiedy...???cogito 2021-10-21 22:37
jest Dzień Dziecka Uchodźcy przy wschodniej granicy???, wypychanych na pas przygraniczny do Białorusi???

OBŁUDA książąt kościoła NIE MA KOŃCA!!!!!!
 
 
#8 RE: Dzień Dziecka Utraconego pierwszy raz w Radzyniusnajper116 2021-10-22 10:47
Was już kompletnie (...)ało w tym grajdole zaściankowym? Szopkę robić z ludzkiej tragedii?
Czekam na dzień dziecka maltretowanego dzień dziecka wykorzystanego seksualnie dzień dziecka głodnego i dzień dziecka niechcianego które niby ma wszystko a nie ma z kim porozmiawiać ....
 
 
#9 RE: Dzień Dziecka Utraconego pierwszy raz w Radzyniupioter 2021-10-22 19:16
ojej cóż za marnotrawstwo. Zamiast pochować trzeba było zrobić z nich kremik na zmarszczki za kilka tysięcy za słoiczek. No się kur,y odezwały. Geszeft księża psują. Szwajcarska firma kosmetyczna Neocutis (łac. - nowa skóra). Panie cogito zamknij się pan i zamelduj do swojego pana czyli pierwszego rabbita w polin aby nie wpie#dalał się w wewnętrzne sprawy Polski a jeśli już chce o coś apelować to niech apeluje do pierwszego rabbita na Białorusi aby przed uchodźcami swoje meczety otworzył.
 
 
#10 RE: Dzień Dziecka Utraconego pierwszy raz w Radzyniupioter 2021-10-23 21:51
e! szabesgeje czy szabesgoje. szabat się skończył można pisać. Nawet pozwalam.