Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 15 sierpnia 2020 imieniny: Maria, Napoleon, Stefan

Radzyń dla Wilkowa - echa projekcji Avatara.

Dariusz Wierzchowski   
sobota, 21 sierpnia 2010 15:43

Radzyńska projekcja filmu "Avatar"

Ponad pół tony darów dla powodzian z gminy Wilków zebraliśmy podczas projekcji filmu na osiedlu Zabielska.

Żywność, środki czystości, woda, artykuły i przybory szkolne, pościel i zabawki znalazły się w samochodzie ustawionym na boisku podczas projekcji „Avatara”. Mieszkańcy miasta i osiedla na którym odbyła się zbiórka odpowiedzieli na apel w sposób bardzo widoczny. Zebrany towar przekażemy do końca  tygodnia dla wybranych rodzin wskazanych przez wójta gminy Wilków. W kontakcie z rodzinami pomaga nam kolega z Opola Lubelskiego – emerytowany policjant, który jest zorientowany w potrzebach poszkodowanych z racji uczestniczenia w „Akcji Powodziowej” na tamtych terenach. Cała akcja odbyła się dzięki współpracy i pomocy sponsorów, ludzi i firm radzyńskich, którym serdecznie dziękujemy: Alfa – Bank Spółdzielczy, „Simena”, „Lubzel”, PEC, RSM, Bank Spółdzielczy, Max Film – Lublin, ROKiR, delikatesy „Centrum”.

Do końca projekcji można było zrobić zakupy w sklepie Pana Andrzeja Niewęgłowskiego, który poza faktem sponsorowania akcji częstował widzów bezpłatnie grillowaną kiełbaską. Dziękujemy Panu Dariuszowi Piekarskiemu pracownikowi RSM za bezinteresowną pomoc przy organizacji projekcji. Jako organizatorzy dziękujemy również księżom Proboszczom z parafii św. Trójcy i św. Anny za pomoc w promocji zbiórki. Uważamy, że akcja się powiodła, świadczy o tym ilość zebranych darów. Jesteśmy przekonani, że widzowie, którzy okazali się hojnymi darczyńcami są również usatysfakcjonowani możliwością pomocy i mile spędzonym wieczorem.

 

Dariusz Wierzchowski – mieszkaniec osiedla Zabielska - organizator

{morfeo 443}

 

Komentarze  

 
#1 Radzyń dla Wilkowa - echa projekcji Avatara.janna56 2010-08-23 13:14
Super impreza i świetny pomysł.Zbliża się początek roku szkolnego, jesień i kolejne pory roku i dlatego każda akcja jest wielkim darem serca dla powodzian, którzy potrzebują niemal wszystkiego. Gratulacje za pomysł! Oby takich ludzi z inicjatywą pomocy było jak najwięcej.
 
 
#2 echa projekcji Avatara.Kos_pl 2010-08-23 18:08
Zgadzam się z poprzedniczką.
Poza tym - była fajna atmosfera a dobór filmu - jak najbardziej trafiony, oby w przyszłości - przy sprzyjającej pogodzie - było więcej takich projekcji. :)
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.