Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 29 listopada 2022 imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk

Od października ceny ogrzewania ostro w górę

Mariusz Szczygieł   
piątek, 23 września 2022 05:00

PEC- Nie przewidujemy ograniczeń w produkcji energii cieplnej - zapewnia Zarząd Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Radzyniu.

Jednocześnie informuje o podwyżce. I to dużej. Trzymajcie się, wesoło nie będzie.

Od 1 października br. wchodzą w życie nowe stawki cen ciepła w naszym mieście. Podwyżkę PEC argumentuje ogromnym wzrostem kosztów zakupu miału węgla kamiennego, ale akurat tego wyjaśniać nikomu w naszym kraju nie trzeba...

Policzyliśmy poszczególne kategorie, a wyliczenia prezentujemy w tabeli.

Grupa A1 to odbiorcy pobierający ciepło bezpośrednio z sieci ciepłowniczej. Grupa A2 to pobierający ciepło z węzłów obsługujących jeden obiekt, grupa A3 to pobierający ciepło z grupowych węzłów cieplnych i zewnętrznych instalacji odbiorczych. Do podanych niżej cen należy doliczyć jeszcze podatek VAT. Pismo Zarządu PEC informujące o podwyżkach oraz stare i nowe taryfy znajdziecie na stronie Spółki >>tutaj<<.

PEC zachęca odbiorców do maksymalnej oszczędności w poborze energii cieplnej i rozsądnego jej zagospodarowania ze względu na wysoką cenę.

Oby nie było ostrej zimy... czego sobie i Wam życzymy.

Porównanie taryf

 

Komentarze  

 
#41 IV Rzesza.Wuk 2022-09-26 21:13
21 września 2022 Olaf Scholz w Nowym Jorku: "Niemcy są gotowe wziąć na siebie więcej odpowiedzialności jako stały członek Rady Bezpieczeństwa ONZ" (euractiv.pl)
I wszystko jasne. Berlin buduje imperium europejskie z armią, prawem i ośrodkiem suwerenności pod swoim przywództwem ale w ONZ ma zasiadać nie przedstawiciel wielonarodowego imperium tylko Niemiec.
Śpijmy dalej.
 
 
#42 Dlaczego ceny energii rosną?Wuk 2022-09-27 01:46
"Bardzo charakterystyczne jest że o ile cała "zachodnia " Europa w dobie kryzysu szuka alternatywnych źródeł energii i sposobów na oszczędzanie to "towarzysze szmaciaki " którzy nami rządzą szukają gdzie kupić węgiel" [yuzzum]


Szukałem czegoś prosto tłumaczącego, żeby nawet yuzzum zrozumiał, że właśnie szukanie alternatywnych źródeł energii jest powodem wzrostu cen. I znalazłem:
www.youtube.com/.../
 
 
#43 Ośmieszanie bliźniegoWuk 2022-09-29 07:04
Uprzejmie informuję, że mimo zapewnień nie dostałem przelewu na koszta leczenia od eSPe. A zatem tak jak wcześniej stwierdzam. że eSPe jest publicznym kłamcą oraz oszustem, który składa obietnice tylko po to, żeby ośmieszyć bliźniego.
 
 
#44 Wuk FOLIARE na calegoBycy 2022-09-30 23:41
komentarze pod tym artykulem potwierdzaja ze Wuk to typowy lokalny FOLIARZ. Zastanawia mnie skad ich tak duzo w naszym miescie a nie np. w Parczewie. Wuk a moze ty z Parczewa pochodzisz ? Mam tez podejrzenia ze Wuk moze byc powiazany z onuca Sikorem, pro-szczurzym zgnilakiem z Syberii. Nasz foliarz wie: "agenda USA....."

eSPe pakuj go w kaftan i na Suchowle. jak duzy to moze zalatwie ci klatke taka co kiedys prosieta na srodowe swieto dyszla wozilo sie na targ.
 
 
#45 Być jak BycyWuk 2022-09-30 23:59
W celu uniknięcia foliarstwa nie możesz myśleć samodzielnie, nie możesz niczego wiedzieć, nie możesz niczego się nauczyć, nawet tablicy Mendelejewa, nie możesz być z Parczewa i znać Sikora.
Dobrze żebyś nie umiał pisać po polsku i miał klatkę na prosiaki.

Do tego TV i Netflix do oporu.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.