Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 14 sierpnia 2020 imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz

5 wejściówek do Pallazzo za darmo! Przeczytaj jak je zdobyć

Karol Niewęgłowski   
poniedziałek, 13 września 2010 09:33

PallazzoPallazzo… wszyscy lubiący dobrą zabawę i muzykę wiedzą co oznacza ta nazwa. Postanowiliśmy odwiedzić to miejsce z aparatem i pokazać Wam, jak młodzi ludzie spędzają tam swój wolny czas. Zrobiliśmy to nie bez przyczyny.

Co tydzień na naszej stronie oraz w tygodniku OPINIE znajdziecie informacje, co w dany weekend będzie się działo w klubie, ale to nie wszystko... Dzięki uprzejmości właściciela, mamy dla Was niespodziankę! W każdy poniedziałek rozdajemy 2 bilety do klubu Pallazzo! Wystarczy, że na nasz adres prześlecie e-mail ze słowem "Pallazzo" w tytule oraz swoim imieniem i nazwiskiem w treści, a weźmiecie udział w dzisiejszym losowaniu biletów. Na Wasze maile czekamy dzisiaj do godz. 20.

Uwaga! Możliwość zdobycia wejściówek macie również czytając tygodnik OPINIE! Jedynym warunkiem otrzymania takiej wejściówki jest przyjście do redakcji z aktualnym numerem tygodnika. Do rozdania są 3 bilety! Kto pierwszy, ten lepszy!

Uwaga! Wyniki losowania poniżej!

W dzisiejszym losowaniu bilety na najbliższą dyskotekę w Pallazzo wylosowali:

1) Jarosław Gomoła

2) Sylwia Idzikowska

Zwycięzcom gratulujemy. Po odbiór biletów prosimy zgłosić się z dokumentem tożsamości do redakcji OPINII przy ul. Dąbrowskiego 16. Kolejne losowanie już za tydzień!

{morfeo 468} {morfeo 469}

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.