Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 14 sierpnia 2020 imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz

Kalwi & Remi zagrają w Radzyniu!

Mariusz Szczygieł   
sobota, 18 września 2010 01:04

Kalwi&Remi 

25 września Kalwi & Remi zagrają w Radzyniu Podlaskim! Gdzie dokładnie, za ile? Czytaj poniżej.

 

Kalwi & Remi zagrają w Paradiso 

 

 

Początek powstania duetu to druga polowa 2003 roku. Wtedy właśnie Kalwi i Remi poznali się w radiu, w którym prowadzili własne programy promujące muzykę klubową. Szybko zyskali ogromną popularność wśród rzeszy słuchaczy, co wymusiło na nich występy w klubach. Z biegiem czasu Kalwi & Remi opanowując do perfekcji sztukę dj'ingu, postanowili pójść o krok naprzód i spróbować sił jako producenci muzyczni. Mając do dyspozycji doskonałe zaplecze techniczne, mogli wreszcie stworzyć utwór, jaki zawsze chcieli zagrać. Jeszcze pod koniec 2003 roku powstał "Explosion", w którym pojawił się wokal radiowej koleżanki Kalwiego i Remiego. Początkowo numer odniósł wielki sukces na rynku lokalnym, jednak z miesiąca na miesiąc podbijał kolejne parkiety klubowe, zarówno w Polsce, jak i za granica.

15.01.2006 "Explosion" został wydany na płycie winylowej przez niemiecką wytwórnię Trinity Musix, która umieściła go również na cd kompilacjach dystrybuowanych m.in. w Japonii, Belgii, Holandii. Singiel trafił do TOP 10 Deutsche Dance Charts i na regularną playlistę radia Sunshine Live, przez 3 tygodnie królował na kanadyjskiej liście BPM: TV, wielokrotnie został wyemitowany w BBC Radio One w Essencial Mix Judge Jules'a, jest grany przez belgijskie Top Radio.

Prawdziwym przełomem dla duetu dj'ow było podpisanie kontraktu z polską wytwórnią My Music, co zaowocowało wydaniem albumu "Always In Trance" (kwiecień 2006). Klipy "Explosion" oraz "Imagination" oraz najnowszy "Made In USA" do chwili obecnej są grane w wysokiej rotacji w najpopularniejszych telewizjach muzycznych (m.in. MTV Polska, Viva Polska), a słuchacze topowego radia Eska przyznali duetowi Kalwi & Remi nagrodę Eska Music Awards za imprezowy hit roku.

2006r. przyniósł także wydanie w holenderskiej wytworni White Villa vinyla "Revolution" - utworu stworzonego wspólnie z Johnem Marksem, jak również podpisanie kontraktu na wydanie winyla "From Poland To Brasil" wyprodukowanego z udziałem brazylijskiego dj'a Fabio Steina.

Kalwi & Remi zapraszani są do najlepszych klubów,zarówno w Europie, jak i w Ameryce Północnej. Dotychczas zagrali m.in. w Londynie, Blackpool (w klubie Sanuk nalezacym do Ministry Of Sound), Bristolu, Chicago (Club Crobar - nr 1 w 2006 w USA), Atenach, Tallinie (Estonia). Jeszcze na ten rok zaplanowane jest tournee po Stanach i Kanadzie (11 występów m.in. w Nowym Jorku, Connecticut, Miami, Toronto, Ottawa) oraz w występ w Emiratach Arabskich (Dubaj).

W swojej karierze Kalwi & Remi wystąpili wspólnie z m.in. Paul van Dyke, Tiesto, Fred Baker, 4 Strings, Westbam.

Najbliższa przyszłość to wydanie wyprodukowanego już we współpracy z Judge Julesem singla w stylu tech-trance "ADHD".

- DJ BOSS

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=DK9jXF5O4r8

 

 

 

 

Komentarze  

 
#1 może być tragedia.anonim 2010-09-18 07:54
Jestem ciekawy, na jaką liczbę gości przebywających jednocześnie w lokalu, dostali zgodę straży pożarnej! Według mnie, a byłem tam jeden raz na otwarciu, nie wolno tam wpuścić więcej jak 15-20 osób jednocześnie, bo może być tragedia. Już wówczas nie było czym oddychać i uciekłem po pół godzinie.
 
 
#2 RE: Kalwi & Remi zagrają w Radzyniu!qwerty 2010-09-18 21:43
Fakt, podczas otwarcia było trochę gorąco w środku ale tydzień potem pojawiła się klimatyzacja i było już tylko coraz lepiej. Jak dla mnie klub mega wypas i już czekam na imprezę 25.
 
 
#3 Nie narzekajcie !!!BOND 2010-09-18 22:10
Kochana młodzieży. Macie już coraz więcej w Radzyniu takich klubów jak PARADISO i nadal powstanie ich zapewne mam nadzieje więcej .Bawcie się więc bosko razem z KALWI&REMI . Pozdrawiam
P.S. do anonima : ty już we wszystkim widzisz tragedię i zapewne na wszystkim się znasz , więc nie kracz!!
 
 
#4 www.paradisoclub.plPARADISO 2010-09-21 18:49
Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową : www.paradisoclub.pl
 
 
#5 Też mi reklamy!!!Fiona 2010-09-22 18:56
Po pierwsze to jak już się robi tego typu imprezę i plakaty to może warto by było zadbać o wszystkie szczegóły, bo póki co nigdzie nie mogę przeczytać od której do której kalwi&remi będą grali. A po drugie to ta strona www.paradisoclub.pl nie istnieje...
 
 
#6 W odpowiedzi do FionyPARADISO 2010-09-22 19:28
Fiona, strona www.paradisoclub.pl istnieje od momentu dodania przeze mnie postu z takową informacją. W kwestii plakatu: nie jest normą i standardem tworzenia plakatów w których informuje się o której godzinie będzie występowała gwiazda (szczególnie w plakatach klubowych)z prostego powodu - większość gości przyszłaby właśnie na tę określoną godzinę a nie zjawiała by się stopniowo. Reszty chyba nie muszę Ci tłumaczyć... Mam nadzieję, że przynajmniej to zrozumiałaś.
 
 
#7 do paradisoanonim 2010-09-22 20:07
To znaczy wystrugać z widza (...)a? Będzie czekał,z nudów piwo jedno drugie żłopnie przy okazji - i właśnie o to bardziej chodzi niż o pokazanie zespołu. Do zespołu to właściciele dołożą i tak grubą kasę, bo aby im to się zwróciło, to bilety musiały by być po 200 zł przynajmniej!!! A tu o co innego chodzi, mają za dużo gotówki(!)i walą niby imprezę dla 20-30 osób.
 
 
#8 + i -drawer 2010-09-23 00:07
Pozdrawiam twórców PARADISO - fajnie, że komuś się chce. Strona nie śmiga w OPERZE. Menu zjeżdża w dół i nic nie widać :(
 
 
#9 witek73witek73 2010-09-24 20:23
Paradiso to bardzo fajny lokal z bardzo miłymi właścicielami.To jedyny lokal,w którym można zjeść prawdziwą włoską pizzę a nie jakiś placek zwany tylko pizzą.Właściciele myślą o wszystkich nawet tych najmłodszych i co niedziela urządzają dyskotekę dla maluchów.Nie sądzę,żeby z kogoś chcieli robić (...)a ANONIM bo każdy idzie do lokalu po to,żeby się zabawić i wypić piwo w fajnym towarzystwie.Ato czy im się zwróci czy nie to już sprawa właścicieli.Powinniśmy to docenić,że do naszego miasta sprowadzają gwiazdy.Z tego co wiem można jeszcze dostać bilety bez problemu,więc zainteresowani mogą po prostu iść na występ.nie przesadzajmy,że wejdzie tam tylko 20 osób,wejdzie bez problemu trochę więcej.Myślę,że imprezka będzie fajna a najbardziej cięty Anonom będzie tam i nawet jak będzie się super bawić to i tak obsmaruje tyłki wszystkim co się da!!!!!
 
 
#10 super!!!JJ 2010-09-26 14:37
kto nie był na koncercie niech żałuje! bylo mega odjazdowo, chłopaki świetnie zagrali, pogratulować pomyslu właścicielom, mam pytanie czy moze jeszcze kiedyś ich zaprosicie?bo bylo super ! a co do naszych d'jów którzy pozniej prowadzili impreze i w sumie tez przed wystepem to ... porażka. Mam nadzieje ze bedzie wiecej takich imprez w Paradiso :lol:
 
 
#11 RE: Kalwi & Remi zagrają w Radzyniu!witek73 2010-09-26 17:52
super imprezka było naprawdę super,każdy mógł się zabawić bez względu na wiek.Pozdrawiam właścicieli Paradiso
 
 
#12 ?anonim 2010-10-03 14:57
Wracając do koncertu. Nie było na nim dyżurnego Waszego fotografa, czy może koncertu nie było? Słyszałem, że to drugie to pewna informacja na VA BANK!
 
 
#13 !Admin iledzisiaj.pl 2010-10-03 19:04
Tak, na pewno nie było tam naszego fotografa, a z komentarzy powyżej wnioskuję, że impreza była- nawet się podobała... więc o co chodzi anonimie?
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.