Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 12 sierpnia 2020 imieniny: Klara, Lech, Julian
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Do Siego Roku!

Mariusz Szczygieł   
czwartek, 31 grudnia 2009 13:41

fajerwerki

Jeszcze tylko kilka godzin i... powitamy Nowy Rok.

Co nam przyniesie rok 2010? Dziś już wiadomo, że na pewno niestety podwyżki cen... ale przyzwyczailiśmy się już chyba do tego, bo powtarza się to z każdą zmianą kalendarza na ścianach w naszych domach. Wiadomo też, że nam - mieszkańcom Radzynia, przyniesie pływalnię, remonty ulic i wybory samorządowe.

Jaki był mijający rok? Na to pytanie możecie odpowiedzieć sobie tylko Wy sami. Na pewno nie był to rok stracony. Dla nas - autorów iledzisiaj.pl był to rok pełen pracy i nowych wyzwań. Był to też czas, w którym przekonaliśmy się, że nasza praca spotyka się z bardzo miłym odzewem wśród Radzynian. Daliście nam to wielokrotnie do zrozumienia, za co bardzo dziękujemy.

W 2010 roku bądźmy przede wszystkim mądrzy, aby podejmowane przez nas decyzje okazały się trafione. Bądźmy silni, abyśmy nasze plany potrafili wcielić w życie, oraz wytrwali, żebyśmy nie potknęli się na kłodach rzucanych przez życie pod nogi. Przede wszystkim bądźmy jednak szczęśliwi i dumni z tego, że mieszkamy w Radzyniu Podlaskim - miasteczku, które dzięki wysiłkowi jego mieszkańców rozwija się i pokazuje na całym świecie z dobrej strony.

Do Siego Roku! 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.