Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 12 sierpnia 2020 imieniny: Klara, Lech, Julian
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

"Zima w mieście" tuż, tuż... - ferie nie muszą być nudne!

Mariusz Szczygieł   
czwartek, 21 stycznia 2010 11:16

Podobnie jak w latach ubiegłych, również i w tym roku impreza cieszy się dużym zainteresowaniem 

W pierwszą środę ferii zimowych, na terenie I LO w Radzyniu Podlaskim, odbędzie się impreza turystyczno - rekreacyjna pod nazwą „VI Zima w Mieście 2010”. Adresowana jest ona do uczniów wszystkich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z województwa lubelskiego.

Zainteresowanie imprezą przerosło nasze najśmielsze oczekiwania – mówi Robert Mazurek, pomysłodawca całego przedsięwzięcia. Choć do jej rozpoczęcia pozostało już niewiele czasu, to nadal przyjmujemy kolejne zgłoszenia – po chwili dodaje.

Początek imprezy zaplanowany jest na 17 lutego na godzinę 10.00 (sala widowiskowo-kinowa Radzyńskiego Ośrodka Kultury i Rekreacji). Po uroczystym otwarciu przeprowadzony zostanie konkurs pod hasłem „przekładaniec krajoznawczy”, a następnie uczestnicy wyruszą na trasę turystycznego marszu na orientację. Zakończenie imprezy, mające miejsce w radzyńskim I LO, przewidziane jest na godzinę 15.00.

Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest uiszczenie symbolicznego wpisowego, wynoszącego 5 zł od osoby (opiekunowie grup młodzieży szkolnej uczestniczą w imprezie bezpłatnie). W zamian każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy znaczek, materiały krajoznawcze, ciepły posiłek po zakończeniu marszu oraz komplet materiałów startowych. Dodatkowo wyróżniający się turyści otrzymają puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Przewidziane zostały również wyróżnienia dla najlepszych szkół.

Zgłoszenia, wraz z wpłatą wpisowego, przyjmowane będą do 10 lutego (po tym terminie zgłoszenia będą również przyjmowane, jednak organizator nie może zagwarantować pełnych świadczeń). Szczegółowych informacji na temat imprezy udziela Robert Mazurek pod numerem telefonu 606-234-320. Zapraszamy również na stronę internetową www.skkt21.za.pl, gdzie dostępny jest szczegółowy regulamin imprezy.

Do zobaczenia na imprezie!

 

Dla iledzisiaj.pl jest to pierwsza "Zima w mieście", którą obejmujemy oficjalnym patronatem medialnym. 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.