Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 29 marca 2024 imieniny: Wiktoryny, Eustachego | Jutro zmiana czasu na letni

14.08 Jasna Góra

Mariusz Szczygieł   
piątek, 14 sierpnia 2009 06:13

Jasna GóraPo 10 dniach wędrówki pielgrzymi z radzyńskiej grupy 15a weszli dzisiaj przed godziną 7.00 na Jasną Górę.

Może za wcześnie na podsumowania, bo towarzyszyliśmy im jedynie w przekazach internetowych z trasy, ale... wiemy, że nie było łatwo. Zmienna pogoda, własne słabości, odciski i codzienny trud dały się we znaki pielgrzymom. Nic to jednak w porównaniu z dzisiejszym dniem! To wszystko nieważne, kiedy klęka się przed obrazem Matki z Częstochowy...

To jednak nie koniec naszych przekazów pielgrzymkowych. Wszystkie relacje uzupełnimy o zdjęcia, które nasi pielgrzymi robili podczas wędrówki.

 

Msza na Jasnej GórzeO godz. 9.00 rozpoczęła się msza święta, której przewodniczył ks. bp Stanisław Stefanek z diecezji łomżyńskiej. Mszę odprawił ks. bp Stanisław Napierała.

Naszych pielgrzymów powitał o. Mieczysław Polak.

 

{xtypo_info}Posłuchaj jak witano dzisiaj rano radzyńskich pielgrzymów na Jasnej Górze:

{play}http://iledzisiaj.za.pl/15a.mp3{/play}{/xtypo_info}

 

{morfeo 105}

 

Komentarze  

 
#1 pielgrzymkae 2009-08-14 12:12
Podziwiam! to wielkie wyzwanie.
Wiele wyrzeczeń ,nawet kosztem zdrowia.Ale wspaniały cel. :!:
 
 
#2 ciekawski 2009-08-16 14:20
Czy to prawda, że Radzyńska pielgrzymka na jednym z etapów skręciła nie tu gdzie trzeba?
 
 
#3 pielgrzymkanawrócona 2009-08-17 13:23
szkoda tylko że idą się kłaniać przed człowiekiem a nie przed Bogiem a Słowo Boże jasno o tym mówi :sad:
 
 
#4 pielgrzym z 15a 2009-08-17 20:46
nie to nie prawda ze zle skrecilismy idac szlakiem pielgrzymkowym a co do ostatniego komentarza to nie wiem co nawrocona miala na mysli piszac ze klaniamy sie przed czlowiekiem?
 
 
#5 Guest 2009-08-18 12:55
A może ona nie wierzy w Boga?albo nigdy nie była na pielgrzymce i nie wie po co się tam idzie?
Pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów,byłam z Wami przez cały ten czas :-)
 
 
#6 Guest 2009-08-20 10:44
:lol: ja kibicowałam Reni i Werce:-)
 
 
#7 patniczka 2009-08-20 13:23
warto bylo pojsc na pielgrzymke
mielismy fajnego przewodnika pozdrowienia dla niego
 
 
#8 fajna sprawaAdrian 2009-08-23 17:37
hehe jak tak patrzyłem na te fotki to fajna sprawa wybrać się na takie coś ale i ciężka :sad:
Ja bym nie dał chyba rady :evil:

Pozdr dla tych wytrwałych :-)
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Wkrętarka i zakrętarka Milwaukee
poniedziałek, 18 marca 2024
noimage
Owies
niedziela, 17 marca 2024
noimage
Sprzedam jagniaki kameruńskie.
sobota, 23 marca 2024