Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 3 kwietnia 2020 imieniny: Pankrecego, Ryszarda

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Światowy Dzień Rodziny, turniej JUDO i Baśniowa Parada - to wszystko już niebawem w Radzyniu - Zapraszamy!

Mariusz Szczygieł   
czwartek, 02 czerwca 2011 09:17
Światowy Dzień Rodziny w Radzyniu Podlaskim Drugi Międzywojewódzki Turniej Judo Baśniowa parada ulicami Radzynia Podlaskiego

Już za kilka dni miłośnicy dobrej zabawy i sztuk walki będą mogli wziąć udział w kilku imprezach organizowanych w naszym mieście.

Koniecznie przeczytaj - będą utrudnienia w ruchu!

4 czerwca o godz. 14.oo w Parku Miejskim rozpocznie się Światowy Dzień Rodziny. Impreza jest organizowana w Radzyniu po raz drugi. Organizatorzy przewidują wiele atrakcji, m.in. koncert zespołu Ex-Sixteen, konkursy (plastyczny, bajkowy), przeciąganie liny, gra miejska "Alfabet tożsamości", prezentację motocykli, samochodu ciężarowego i maszyn drogowych. Swoje umiejętości zaprezentują także policjanci, strażacy i ratownicy medyczni. Wszyscy będą mogli także pokosztować ciastek z firmy Lider Artur. Więcej szczegółów na plakacie powyżej.

5 czerwca to Drugi Międzywojewódzki Turniej JUDO o Puchar Starosty Radzyńskiego. Turniej rozpocznie się o godz. 11.30 w hali sportowo- widowiskowej ZSP przy ul. Sikorskiego

7 czerwca ulicami Radzynia przejdzie barwny korowód bajkowych postaci. Dzieci w wieku 6-9 lat wyruszą o godz. 9.oo do Parku Miejskiego, gdzie spotkają się z pisarką Edytą Zarębską. "Dentystyczna przygoda Baby Jagi" to tytuł sztuki, jaką wystawią uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2.

W trakcie Baśniowej Parady w godz. 9.00 – 10.00 wystąpią utrudnienia w ruchu kołowym w centrum miasta. Z ruchuu kołowego zostaną wyłączone ulice: Warszawska - od Urzędu Miasta w stronę parkingu przy Kościele Św. Trójcy, Ostrowiecka i Jana Pawła II. Tego dnia dziedziniec Pałacu Potockich będzie niedostępny dla pojazdów w godz. 6.00 – 12.00.

Zapraszamy!

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.