Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 10 kwietnia 2020 imieniny: Michała, Makarego

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Wygrajmy plac zabaw dla naszych dzieci!

Mariusz Szczygieł   
czwartek, 09 czerwca 2011 13:05

Głosujmy!Dzisiaj namawiamy Was do akcji nietypowej na naszej stronie. Chcemy zachęcić Was do wspólnego głosowania i wygrania dzięki temu placu zabaw, który zostanie wybudowany całkowicie ZA DARMO w naszym mieście!

Na 100 lat swojego istnienia firma NIVEA postanowiła wybudować w całej Polsce 100 placów zabaw. Jedynym warunkiem jest oddanie jak największej liczby głosów na wybraną lokalizację. Radzyń Podlaski również uczestniczy w tej zabawie.

Aby w naszym miasteczku powstał nowy plac zabaw (lub został przebudowany już istniejący) należy:

1) zarejestrować się na stronie konkursu

2) potwierdzić swoją rejestrację w mailu, który otrzymamy na swoją skrzynkę pocztową

3) zalogować się i codziennie oddawać głos na lokalizację

W tej chwili w Radzyniu zostały zgłoszone 2 miejsca: plac zabaw SM DOM (Młodzieżówka) i plac zabaw przy ul. Korczaka.

W związku z tym, że konkurs został podzielony na 4 etapy (pierwszy od 6 czerwca do 31 lipca br.) zachęcamy do oddawania głosów tylko na 1 z nich - NIE DZIELMY GŁOSÓW- będziemy mieli większe szanse na wygraną. Proponujemy rozpocząć od głosowania na plac zabaw przy SM DOM (ponieważ w trakcie pisania tego artykułu miał najwięcej oddanych głosów). W kolejnych etapach konkursu BĘDZIEMY WSZYSCY ODDAWAĆ głosy na kolejne place (bo przecież bywamy z dziećmi w zasadzie na każdym). Konkurs trwa do 31 października br. Jeśli połączymy siły i codziennie oddamy nasze głosy, mamy szansę na 4 nowe place zabaw w Radzyniu! Prawda, że proste? Pamiętajcie! Do 31 lipca musimy być w pierwszej 25 (a dziś numer 1 ma już 746 głosów). Do dzieła!

Przez cały okres trwania konkursu NIVEA na stronie głównej naszego serwisu będzie zamieszczony banner przypominający i zachęcający do głosowania. Nagrodzimy także naszego Lokalnego Bohatera- osobę, która odda najwięcej głosów.

Użyjcie także swoich kont na nk.pl i Facebooku, i zamieście tam informację o konkursie. Jeśli uda nam się rozpropagować akcję, na pewno wygramy!

 

Tutaj należy oddawać swoje głosy: 100 lat NIVEA

 

Komentarze  

 
#1 Czyżbyasasas 2011-06-09 19:33
 
 
#2 CD>>>>>asasas 2011-06-09 19:40
Do grona miejsc gdzie można wybudować plac zabaw to przedszkole na ulicy Reja. Jeśli widział ktoś te zjeżdżalnie z czasów PRL to pożal się boże, że dzieci jeszcze z tego korzystają.
 
 
#3 no tak....Admin iledzisiaj.pl 2011-06-09 19:46
Z tego co zdążyłem się zorientować, to do konkursu NIVEA można nadsyłać zgłoszenia do każdego etapu, można więc zgłosić także plac na Reja. W tym etapie mamy 2, które wymieniłem. Jeśli możesz pomóc asasas, to bardzo Ciebie i innych o to proszę. To nic nie kosztuje, a możemy pokazać, że umiemy współpracować. W tej chwili DOM jest na 263 miejscu z 33 głosami. Dużo nam jeszcze brakuje do pierwszej 25, ale można to nadrobić. Trzeba tylko rozpropagować akcję wśród mieszkańców Radzynia. I nie dzielmy głosów! Ktoś założył na konkursowej stronie 4 lokalizacje placu przy ul. Korczaka i już rozbiło się tam 20 tak cennych głosów... Najpierw pierwszy, potem kolejne. Jeśli się postaramy, to naprawdę mamy szansę- ja w to wierzę.
 
 
#4 plac zabawasasas 2011-06-09 20:14
Zgadzam się z Tobą Admin, ale w tym przypadku trudno jest z zaangażowaniem samych mieszkańców. Każdemu powinno na tym zależeć jak zaznaczyłeś " to nic nie kosztuje",Nie wiem jak inni ale ja już startuję. Przecież każdy ma jakiś kontakt z dziećmi,albo jest tatą,mamą,wujkiem, ciocią,dziadkiem,babcią,starsz ym rodzeństwem, więc zachęcam do głosowania.
 
 
#5 i tak to o d--pę potłucqwertyu 2011-06-09 20:26
po co 2 lokalizacje zgłąszać? wtedy na pewno nie mamy szans.... lepiej zgłosic kolejnych dziesieć w każdym kolejnm mieście powyżej "naszej" wtedy ich głosy się rozbiją - vide - pierwsza tura na burmistrza ....
 
 
#6 hoho-chocho!anonim 2011-06-09 21:50
Nie rozumiem tematu - kiedy to w mieście brakuje miejsca gdzie w kulturalny sposób można napić się piwa czy też wina, w sposób kulturalny zjeść przy okazji jakiegoś ślimaka lub szaszłyka z owcy lub innego barana, posłuchać kulturalnej muzyki dalekiego wschodu lub innego zachodu, a na koniec zabrać do domu jakąś kulturalną laskę lub coś w tym rodzaju, aby rano mieć komu zrobić jajecznicę na bekonie lub innym boczku. A Wam w głowach jakieś place zabaw!!! - dla pokolenia które jeszcze nie rozumie że piwko to jest to! - coś na wzór przeboju z przed lat "cukier krzepi" - kto pamięta autora tych słynnych słów?
PS.. Ponoć kiedyś wystarczała fajerka i kawałek drutu?!?!?!
 
 
#7 to nie tak....Admin iledzisiaj.pl 2011-06-09 22:03
To nie tak qwertyu. Nie można już zgłaszać nowych miejsc. Nivea prowadziła rekrutację do tego etapu (będzie prowadzić też do następnych). Wszyscy chętni musieli okazać się dokumentacją, czy mają gdzie ten plac wybudować. Jeśli nie- odpadali. Lista jest już zamknięta, niczego nie dodamy oprócz naszych głosów. A'propos - jesteśmy już na 213 miejscu z 49 głosami. Namawiajcie znajomych! Niech się rejestrują i głosują!
Co do kulturalnych miejsc (odnośnie wpisu anonima)... Ileż to już takich kulturalnych miejsc widziałem w naszym mieście, które miały wielkie aspiracje? Były knajpki powyżej 18 lat, gdzie są teraz? Były też z zakazem palenia (jeszcze przed ustawą), gdzie są teraz? Gdzie są ci klienci, którzy mieli tam przychodzić? Można marzyć, można tworzyć, ale komu? Ja tak to niestety widzę po kilku latach obserwacji... Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.
 
 
#8 To działa!Admin iledzisiaj.pl 2011-06-09 22:42
miejsce: 186, liczba głosów: 61
Jeśli będzie nas jak najwięcej i będziemy do końca lipca codziennie klikać (a zapał będzie spadał w każdej miejscowości) to będziemy mieli ten plac zabaw :) Oby tylko znaleźć się wśród pierwszych 25 miejscowości.
 
 
#9 Wątpliwośćkaga 2011-06-10 08:56
Już oddałam swój głos. Tylko mam nadzieję, że jeśli taki plac powstanie, to mieszkańcy spółdzielni DOM nie będą go traktowały jako swoją własność i nie będą wypraszały dzieci z innych części miasta, jak to się niestety zdarza na innych placach zabaw.
 
 
#10 zagadka?czarna mamba 2011-06-10 12:53
Hasło "cukier krzepi" wymyślił Melchior Wańkowicz, tylko nie widzę powiązania z wątkiem, ale może po prostu się czepiam.
Plac zabaw na Korczaka jest potrzebny, tylko trochę wstyd, że muszą go nam Niemcy fundować (Nivea to przecież niemiecka firma)- w końcu były prezes Spółdzielni Mieszkaniowej od lat tam mieszka. ;)
 
 
#11 RE: Wygrajmy plac zabaw dla naszych dzieci!anonim 2011-06-10 20:09
Były prezes spółdzielni ponoć od kilkunastu miesięcy już tam nie mieszka - mieszkanie chyba sprzedał. Temat paców zabaw dla dzieci wydający się ważną sprawą, tak na prawdę jest ważny dla paru procent radzyniaków. Bo ci co dzieci jeszcze nie mają lub już nie mają, dla nich są ważniejsze sprawy na głowie i kieszeni niż piaskownica.
 
 
#12 139 miejsce!Admin iledzisiaj.pl 2011-06-13 20:25
13 czerwca br. o godz. 21:23 jesteśmy już na 139 miejscu ze 135 głosami!
Oby tak dalej! Naprawdę mamy szansę na nowe place zabaw w Radzyniu!
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.