Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 12 sierpnia 2020 imieniny: Klara, Lech, Julian

Bank Spółdzielczy w Radzyniu Podlaskim został nominowany do nagrody Orła Agrobiznesu

Anna Kosmala   
piątek, 30 września 2011 07:30

Nominacja dla Banku Spółdzielczego w RadzyniuOrzeł Agrobiznesu to prestiżowa nagroda dla wszystkich firm z branży rolno-spożywczej i jej otoczenia za sukces rynkowy oraz banków działających na rzecz agrobiznesu. Patronat honorowy nad nagrodą sprawuje wicemarszałek Sejmu RP Ewa Kierzkowska. 

Kapituła doceniła m.in. fakt, iż Bank Spółdzielczy w Radzyniu Podlaskim od ponad stu lat pracuje na rzecz rozwoju i wsparcia lokalnych społeczności. To właśnie dzięki Bankowi w każdej gminie, gdzie posiadamy swoje placówki mamy dostępny całą dobę bankomat a same placówki standardami wyposażenia i wystroju nie odbiegają od standardów prezentowanych przez placówki sieciowych banków komercyjnych. Oferowane przez Bank rozwiązania skutkują dobrą współpracą z przedsiębiorcami oraz  z lokalnymi samorządami. Bank prowadzi kompleksową obsługę nie tyko miasta Radzyń Podlaski, ale również siedmiu budżetów gminnych. 

7 września 2011r. w Domu Literatury w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie nominacji do nagrody Orzeł Agrobiznesu 2011. Nominację od Przewodniczącego Kapituły Nagrody Orła Agrobiznesu Pana Franciszka Stefaniuka, Posła na Sejm RP odebrała Wiceprezes Zarządu Renata Michaluk-Skowron.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.