Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 14 sierpnia 2020 imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz

Najsłynniejszy polski agent w Radzyniu

Mariusz Szczygieł   
czwartek, 06 października 2011 01:16

Tomasz Kaczmarek w Radzyniu- Jako funkcjonariusz pod przykryciem przedstawiałem się jako biznesmen, biorący udział w prywatyzacji pewnego przedsiębiorstwa państwowego i rozmawiałem z innym biznesmenem.

Co on mi wtedy powiedział? On wręcz szkolił mnie, uczył mnie, w jaki sposób mam się wystrzegać CBA, a w szczególności w jaki sposób mam się strzec przed agentem Tomkiem - opowiadał o swojej pracy Tomasz Kaczmarek, najsłynniejszy polski agent ostatnich lat.

Kaczmarek przyjechał do Radzynia na zaproszenie Grzegorza Biereckiego. Spotkał się z mieszkańcami naszego miasta w "Oranżerii" w poniedziałek 3 października br.
Posłuchaj o czym mówił agent Tomek w Radzyniu.

 

część 1. (34:22)

 

część 2. (39:32)

 

IMG_0423IMG_0425IMG_0427IMG_0428IMG_0429IMG_0430IMG_0431IMG_0433IMG_0434IMG_0435IMG_0436IMG_0437

 

Komentarze  

 
#1 no takyzzum 2011-10-06 05:18
No tak po apolitycznym i skrzywdzonym dziennikarzu przyjechał apolityczny i skrzywdzony funkcjonariusz aparatu bezpieczeństwa a tylko zbiegiem okoliczności jest że ci panowie robią objazd po Polsce w ramach kampanii PiS
 
 
#2 paranoja do kaczej potęgiSkorpion 2011-10-06 09:39
Rozliczali Jaruzelskiego,że nie zapłacił komercyjnej kwoty za willę którą kupił w latach 70-tych.ten pseudo agent wyprowadził legalnie i przetupał kilkanaście takich willi.tylko demokracja w kaczym wydaniu była,jest i będzie do tego zdolna.Kto takich ludzi zaprasza na spotkania.bracia biskupów,posłowie III ligowi,oraz inna...... która chce chociaz przez chwilkę zaistniec .
 
 
#3 Gość w dom...tyski 2011-10-06 10:40
Frekwencja na sali mówi sama za siebie...Myślę, że Pan Bierecki, jak i całe PIS może liczyć na równie "liczne" poparcie...
 
 
#4 Do przedmówców.George 2011-10-07 00:02
Po pierwsze yzzum nie ma się co dziwić ,że skrzywdzeni dziennikarze,skrzywdzeni funkcjonariusze i inni przyjeżdżają do nas na Podlasie.My też jesteśmy skrzywdzeni przez los,że żyjemy w takiej części kraju ,gdzie tylko laski,piaski i karaski.Polska "B","C",lub druga kategoria.O nas politycy to przypominają sobie jak wybory się zbliżają,aby się nam przypodobać.Przemysł,inwestycj e infrastruktura idą do centrum i na zachód,a ściana wschodnia dostaje tyle ile spadnie z "pańskiego stołu". Dlatego skrzywdzony skrzywdzonego lepiej zrozumie.Skorpion prosiłem cię już kiedyś nie używaj takich brzydkich i obelżywych słów.Nie możesz parę zdań napisać,aby komuś nie ubliżyć.Dlaczego nazywasz agenta Tomka pseudo agentem.Nie wiem skąd masz dane o tych "przetupanych willach",nie chcę też oceniać która i za czyich czasów podobała ci się demokracja,skoro cofnąłeś się w czasie do lat 70tych.Nad ostatnim zdaniem to zastanów się spokojnie sam.Jaka mądrość i treść wypływa z tych twoich słów.Wiadomo,że są wybory i przyjeżdżają różni ludzie z prawej,lewej i środkowej strony sceny politycznej i ja nie widzę w demokracji niczego złego,że prezentują swoje poglądy.Kto chce to idzie,kto chce to słucha-wolny wybór.Więcej skorpion tolerancji.Tyski frekwencja na takich spotkaniach nie przekłada się w żaden sposób na wynik wyborczy.Ludzie pracują,są zmęczeni polityką i ta frekwencja jest odbiciem zainteresowania polaków kampanią wyborczą.Bardziej ważna jest sprawa ile procent naszych rodaków na wybory pójdzie.
 
 
#5 Panie GeorgeSkorpion 2011-10-07 09:54
Po dłuższym zastanowieniu w tym wypadku nie dam Panu satysfakcji i pozostanę przy tym iż to był tylko pseudo agent.Dlaczego? Otóż prawdziwy fachowiec dziś siedział by cicho i nie opowiadał wokół jak to służbowo był bawidamkiem ,rozbijał się autami po kilkaset tys zł,a co najważniejsze przebarwia ogólny zarys swej przygody.Czy jego nie ob owiązuje jakaś forma tajemnicy służbowej itp itd.Co by było jeśli byś wyszedł od lekarza,a za dwa dni cały Radzyń rozprawiał by o twoim zdrowiu.Wybacz,ale powiem jeszcze dosadniej nie pseudo agent,ale pajac .Ponadto nie obrażam nikogo kto na to nie zasługuje.Szlag mnie po prostu trafia jak ktoś mi ciemnotę na siłę wciska.Czasy średniowiecza już minęły.
 
 
#6 walka o przetrwaniemorgan19 2011-10-07 12:33
Dla mnie zdemaskowany agent to nie specjalista i profesjonalista.Teraz nie ma pracy wiec rozpoczal ,,zabawe,, w politykę.Z czegoś trzeba sie utrzymac...
 
 
#7 Jaka satysfakcja?George 2011-10-07 22:05
Drogi Skorpionie mnie nie chodziło o to abym się czuł usatysfakcjonowanym.Trochę racji ci przyznam,że jakie państwo taka i agentura.Z tego co podawały media to ten agent o którym toczy się rozmowa nie został rozpracowany przez służby wywiadu,tylko wydany przez mocodawców.To tym bardziej nie świadczy dobrze o strukturach naszego państwa.Bo dzisiaj on ,a następnym razem ktoś inny zostanie zdemaskowany i "wystawiony na odstrzał". W tym co napisałem chodzi mi o zasadę i metodę postępowania tego lekarza {czyli państwa},który powoli traci etykę zawodową i ujawnia to czego nie powinno.Dobrze,że nie dajesz sobie ciemnoty wciskać,bo myślenie jest wskazane i potrzebne w każdej dziedzinie.Pozdrawiam.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.