Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 14 sierpnia 2020 imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz

Przeprowadzka sądu i związane z tym utrudnienia

Karol Niewęgłowski   
czwartek, 20 października 2011 10:58

sad wyszynskiegoW związku ze zmianą siedziby Sądu Rejonowego w Radzyniu Podlaskim i związaną z tym przeprowadzką w dniach 20-31 października br. niektóre wydziały będą zamknięte dla interesantów.

- Wyzwanie przed nami jest duże, wiadomo, że spraw jest bardzo dużo i trzeba je należycie zabezpieczyć, opisać, spakować i bezpiecznie przewieźć do nowej siedziby. Nie chcieliśmy korzystać z firmy przeprowadzkowej, pracownicy poszczególnych wydziałów postanowili przeprowadzić wszystko we własnym zakresie. Przykro nam, że ta praca Sądu zostanie zakłócona, ale obiecujemy przeprowadzkę zakończyć w jak najszybszym czasie - mówi Jolanta Latoch - prezes Sądu Rejonowego w Radzyniu.

Zapewne sam budynek jak i praca w nim będzie należała do przełomowych momentów, bo zarówno z naszego punktu widzenia jak i z punktu widzenia naszych interesantów ogromne znaczenie ma to, w jakich warunkach się pracuje, a ten budynek naprawdę będzie umożliwiał nam pracę na miarę XXI wieku - kontynuuje Latoch.

Praca Sądu Rejonowego w nowej siedzibie przy ulicy Kardynała Wyszyńskiego 5 rozpocznie się 2 listopada br.

 

INFORMACJA

I Wydział Cywilny, II Wydział Karny i III Wydział Rodzinny i Nieletnich będzie niedostępny dla petentów, a pisma procesowe będą przyjmowane w biurze podawczym, usytuaownym przy wejściu głównym w dotychczasowej siedzibie Sądu.

Rozprawy do dnia 31 października br. będą odbywały się normalnie, w dotychczasowej siedzibie Sądu.

Archiwum IV Wydziału Ksiąg Wieczystych będzie nieczynne w okresie 21-31 październik br., zaś wnioski do Wydziału Ksiąg Wieczystych będą przyjmowane do dnia 25 października br. do godziny 12.00.

Od 26 do 31 października br. IV Wydział Ksiag Wieczystych będzie zamknięty, wnioski można skłądać w biurze podawczym w dotychczasowej siedzibie.

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.