Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 15 czerwca 2021 imieniny: Jolanty, Wita
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

"Dla dzieciaka na lizaka" - zbiórka żywności KSM

Karol Niewęgłowski   
niedziela, 11 grudnia 2011 11:35

Zbiórka żywności KSMKatolickie Stowarzyszenie Młodzieży działające przy parafii Świętej Anny, w sobotę (10.12) przeprowadziło w sklepie Topaz zbiórkę żywności pod nazwą „Dla dzieciaka na lizaka".

- Zbieramy artykuły spożywcze, z których zostaną przygotowane paczki i rozdane dzień przed wigilią dzieciom z rodzin najbardziej potrzebujących z naszej parafii. Akcję przeprowadzamy już po raz trzeci. Można powiedzieć, że cieszy się ona powodzeniem, ludzie chętnie pomagają i wrzucają potrzebne produkty choć zdarzają się osoby, które mówią, że już brały udział i pomagały przy zbiórce darów podczas innych akcji i przechodzą koło nas obojętnie – mówi Maciej Kopeć – prezes KSM.

- Dziękujemy za to dobre dzieło wszystkim osobom, które wsparły akcję „Dla dzieciaka na lizaka". Dziękujemy w imieniu swoim, jak i tych, którzy otrzymają te dary tuż przed świętami. Każda pomoc się liczy i jest naprawdę potrzebna, jeszcze raz serdeczne Bóg zapłać – dodał ksiądz Krzysztof Korolczuk – opiekun KSM.

Jeśli ktoś nie był przygotowany, a chciałby wesprzeć akcję, informujemy, że zbiórka zostanie przeprowadzona jeszcze w najbliższą sobotę (17.12) w godzinach od 9.00 – 16.00.

IMG_0271IMG_0272IMG_0274IMG_0278

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.