Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 18 września 2019 imieniny: Ireny, Józefa
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

REKLAMA

Profilaktyczne działania przed podjęciem decyzji kredytowej

REKLAMA   
sobota, 14 września 2019 07:00

DolaryKiedy stoisz przed niespodziewanym wydatkiem na przykład naprawa samochodu lub niespodziewany przyjazd gości możesz być przekonany, że bank w stosunkowo szybkim czasie zrealizuję twój wniosek o kredyt gotówkowy.

Praktycznie jeszcze tego samego dnia możesz wesprzeć swój budżet od dodatkowe środki. Niezależnie na jaki cel chcesz wydać pieniądze bank może przychylić się do twojej prośby. Jeżeli decydujesz się na rozwiązanie jakie daje kredyt gotówkowy musisz również wziąć pod uwagę, że twoja decyzja będzie miała istotny wpływ na cały okres kredytowania. Chociaż bardzo szybko otrzymasz środki i bank nie będzie widział żadnych przeciwwskazań by udzielić ci kredytu gotówkowego to powinieneś baczniej przyjrzeć się warunkom na jakich jest udzielony. Dlaczego ten artykuł udzieli ci odpowiedzi - Jak wybrać kredyt gotówkowy oraz jak weryfikować oferty pożyczek udzielane przez banki.

 

Korepetycje z angielskiego czy szkoła językowa?

REKLAMA   
poniedziałek, 02 września 2019 07:00

PlakatWpada do Euroschool rodzic i pyta: „Proszę mi powiedzieć: czym się różnicie od korepetycji?” Odpowiadam, tak więc.

Po co?

Podstawowa różnica jest w celu, jaki stawiamy sobie. Korepetycje uczeń wybiera, bo ma problemy w szkole lub profilaktycznie, chciałby takich problemów uniknąć. Cel jest więc jasny- poprawa ocen w szkole. Łatwo też sprawdzić, czy został on osiągnięty. Jeśli poprawa nie następuje coś trzeba zmienić, najczęściej korepetytora.

 

Gdzie znaleźć najtańszy kredyt konsolidacyjny?

REKLAMA   
wtorek, 27 sierpnia 2019 07:00

KalkulatorKredyt konsolidacyjny pozwala na połączenie ze sobą kilku różnych zobowiązań w jedno, często z niższą ratą, która mniej obciąża budżet domowy kredytobiorcy. Konsolidacja łączy się z wcześniejszą spłatą kredytów i pożyczek, co z kolei może pociągać za sobą pewne dodatkowe koszty.

Kredyt samochodowy, kredyt gotówkowy, a następnie kredyt na karcie kredytowej – zaciąganie kredytów jest stosunkowo prostym zadaniem, jeśli klient ma dobrą historię kredytowania w Biurze Informacji Kredytowej i zdolność do spłaty tych zobowiązań. Z czasem jednak jego sytuacja finansowa może się pogorszyć, a wówczas spłata wcześniej zaciągniętych kredytów zaczyna być kłopotliwa. W takiej sytuacji warto jest rozważyć kredyt konsolidacyjny (sprawdź oferty na totalmoney.pl) Czym on jest i kto może go zaciągnąć?

 

Dobra pielęgnacja i stylizacja włosów? Tylko u Fryzjera Golca!

REKLAMA   
sobota, 24 sierpnia 2019 07:00

KosmetykiNajwyższej jakości odżywka do włosów? A może żel to ich stylizacji? Przyjdźcie do fryzjera Grzegorza Golca, który powiększył sprzedaż kosmetyków renomowanych marek do pielęgnacji i stylizacji włosów.

Salon fryzjerski mieści się przy ulicy Chomiczewskiego 1, w miejscu, gdzie wcześniej znajdował się sklep ogrodniczy. Grzegorz Golec postanowił powiększyć metrażowo swój salon i dodał do swoich usług sprzedaż wysokiej jakości kosmetyków do włosów. Jest on również partnerem firmy FALE LOKI KOKI dzięki czemu ceny produktów są takie, jak w hurtowni.

 

Zapisz swoje dziecko na naukę pływania!

REKLAMA   
piątek, 23 sierpnia 2019 10:59

PlakatTrwają zapisy do Szkoły Pływania AQUA SCHOOL Bogucki & Denisiuk na rok szkolny 2019/2020.

Zajęcia rozpoczną się od września, będą odbywały się 2 razy w tygodniu (we wtorki i czwartki), a wszelkie informacje będą podane do wiadomości na zebraniu rodziców w środę 28 sierpnia o godz. 17:00 w holu pływalni.

Zajęcia będą prowadzili trenerzy pływania: Łukasz Bogucki i Mariusz Denisiuk, którzy mają następujące uprawnienia:

- ukończone podyplomowe studia trenerskie z pływania na AWF w Warszawie,

- licencje trenerów Polskiego Związku Pływackiego,

 

Dlaczego warto wybrać odpowiednie słowa kluczowe dla swojej strony?

REKLAMA   
sobota, 10 sierpnia 2019 07:00

Słowa kluczowePozycjonowanie witryny w wynikach wyszukiwarek internetowych to kluczowy element procesu promocji strony oraz bazowy warunek uczynienia jej widoczną dla użytkowników.

Postanowiliśmy nieco zgłębić temat i zainteresował nas szczególnie jeden czynnik, a mianowicie tzw. słowa kluczowe. Okazuje się, że specjaliści SEO standardowo używają w procesie pozycjonowania owych słów kluczowych i, co więcej, te słowa mają ogromne znaczenie. O opinię poprosiliśmy specjalistę SEO Marka Masalskiego, który wytłumaczył nam, czym właściwie są słowa kluczowe:

 

- 70 % na wszystko! Wielka wyprzedaż w Taniej Odzieży Zachodniej!

REKLAMA   
wtorek, 06 sierpnia 2019 07:00

Tania Odzież Zachodnia zaprasza!Tania Odzież Zachodnia mieszcząca się koło siłowni Gryf, przy sklepie na ul. Zabielskiej przeceniła cały swój asortyment o 70 procent!

Własnie ruszyła wielka wyprzedaż odzieży. Ceny zaczynają się już od złotówki! W Taniej Odzieży Zachodniej na wieszakach znajdziecie także rzeczy nowe, dobrej jakości, z metkami firmowymi. 

 

KRUZER nowy, inny Fryzjer Męski Michał Sobocki!

Michał Maliszewski   
wtorek, 06 sierpnia 2019 07:00

Samochód - fotel dla małych klientówKilka dni temu w naszym mieście pojawił się nowy salon fryzjerski.

Mistrzem nożyczek jest tam Michał Sobocki, znany radzyniakom młody fryzjer. Jego salon mieście się przy ulicy Rynek 6 (przejściówka między Placem Wolności, a dawnym dworcem PKS). By się zapisać wystarczy zadzwonić pod numer 511 752 515, lub ściągnąć na swój telefon aplikację Booksy i zrobić to online bez żadnych dodatkowych opłat.

 

SPEC-MAJSTER – Sklep dla ceniących profesjonalizm

REKLAMA   
sobota, 20 lipca 2019 07:00

Przyjdź do Spec-Majster

Serdecznie zapraszamy do sklepu Spec Majster w Czemiernikach.

Jest to autoryzowany sklep firmy Stihl, w którym znajdziecie również serwis urządzeń spalinowych. Realizowane tam są naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. W ofercie sklepu znajdziecie: kosiarki, kosy spalinowe, pilarki spalinowe, elektryczne oraz akumulatorowe, myjki ciśnieniowe, nożyce do żywopłotu, dmuchawy i odkurzacze do liści...

 

Rekrutacja - Letnie warsztaty dla dzieci

REKLAMA   
poniedziałek, 15 lipca 2019 07:00

PlakatNadal trwa rekrutacja do grup warsztatowych na zajęcia "Strzał w 10!".

W związku z sygnałami od rodziców proponujemy również inne terminy. Te zajęcia to świetna okazja do rozwinięcie zdolności psychoruchowych u dzieci i młodzieży. Tydzień warsztatów to 10 zabawek, które uczestnicy mogą zabrać do domu. Dużo pozytywnych emocji i doświadczenie, które zaprocentuje w dalszej edukacji . Warsztaty będą odbywały się częściowo na zewnątrz (przy odpowiedniej pogodzie) szczególnie przy testowaniu latawców czy rakiet :)

 

Letnie warsztaty dla dzieci

REKLAMA   
sobota, 06 lipca 2019 07:00

PlakatGratulujemy wszystkim uczniom zakończenia roku szkolnego!

Sezon wakacyjny w pełni, dlatego mamy przyjemność zaproponować warsztaty wakacyjne "Strzał w dziesiątkę". To warsztaty techniczne mające na celu rozwinięcie zdolności psychoruchowych u dzieci i młodzieży. Tydzień zajęć i 10 zabawek ( a jeśli czas pozwoli dodatkowe bonusy) które uczestnicy mogą zabrać do domu. Nauka przez zabawę i dużo pozytywnych emocji. Zajęcia będą odbywały się częściowo na zewnątrz (jeśli pozwolą na to warunki pogodowe) zwłaszcza przy testowaniu latawców czy rakiet :)

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 18