Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 25 września 2022 imieniny: Aurelii, Władysława
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Postaw na pełną i bezpłatną diagnostykę swojego wzroku!

REKLAMA   
poniedziałek, 15 lutego 2021 07:00

Bezpłatna diagnostyka w OKULARIUMŻyjemy w czasach, w których urządzenia cyfrowe stały się nieodpartym elementem codziennego funkcjonowania.

Dodatkowo od wiosny praca zdalna z komputerem dotyczy coraz większej liczby osób. Szacuje się, że ok. 95% osób spędza minimum 2 godziny dziennie przed ekranem. Dodatkowo przebywanie w pomieszczeniach bez dostępu do naturalnego oświetlenia, stres, napięcie, pośpiech nie wpływają korzystnie na jakość naszego wzroku i powstawanie jego wad. Żyjemy w czasach, w których urządzenia cyfrowe stały się nieodpartym elementem codziennego funkcjonowania. Dodatkowo od wiosny praca zdalna z komputerem dotyczy coraz większej liczby osób.

Szacuje się, że ok. 95% osób spędza minimum 2 godziny dziennie przed ekranem. Dodatkowo przebywanie w pomieszczeniach bez dostępu do naturalnego oświetlenia, stres, napięcie, pośpiech nie wpływają korzystnie na jakość naszego wzroku i powstawanie jego wad. Należy jednak pamiętać, że dobre widzenie to nie tylko brak wady wzroku lub okulary korygujące tą wadę. Czasami pacjentom wydaje się, że okularami można wyleczyć wszystkie dolegliwości, natomiast nie są one lekarstwem. Za pogorszenie widzenia może odpowiadać także szereg innych dolegliwości, których nie dostrzegamy “gołym okiem”. Do najczęstszych przyczyn, które odpowiadają za pogorszenie widzenia należą zaćma oraz zmiany na siatkówce, czyli dnie oka np. AMD. Szereg tych zmian zachodzi wraz z wiekiem każdego człowieka i w zasadzie nie jesteśmy w stanie ich wyeliminować. Dlatego ważne jest aby do problemu widzenia podejść w sposób kompleksowy, pamiętając zarówno o stosowaniu odpowiednich okularów jak i również badać wzrok pod kątem innych chorób i dolegliwości.Salony Okularium zajmują się profilaktyką oraz zapewnieniem dobrego widzenia od wielu lat. Poza korygowaniem wad wzroku w formie okularów oraz soczewek kontaktowych, mają w swojej ofercie poszerzone badania diagnostyczne w kierunku innych chorób oczu. Do takiej metody diagnostycznej należy nieinwazyjne badanie dna oka za pomocą nowoczesnego skanera Easy Scan. W ciągu kilku minut optometrysta jest w stanie wykonać badanie oraz przesłać wynik na Twój adres e-mail lub bezpośrednio do Twojego lekarza. Po takim badaniu możesz również zapisać się na wizytę lekarską do lekarza, który przyjmuje w Salonie Okularium oraz na co dzień pracuje w szpitalu w Siedlcach. Po konsultacji okulistycznej oraz pełnej diagnostyce otrzymasz rozwiązanie, które pomoże Ci lepiej zadbać o swój wzrok.

Zapraszamy do salonu optycznego Okularium w Radzyniu Podlaskim

ul. Ostrowiecka 3

Tel. 83 352 02 81