Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 19 kwietnia 2024 imieniny: Leona, Tymona

Przemek Krupski: Po namyśle 1:0 dla Niemców

Zbigniew Smółko   
środa, 13 czerwca 2012 12:00

Kotka Regina typuje wynikZgadnijcie, dlaczego dzisiaj Liga Typerów trochę później…

Meczu Polaków komentować nie ma bardzo sensu, bo od rana nawet Monika Olejnik o niczym innym nie gada, poza tym każdy widział i swój rozum ma.

Dzisiaj zobaczymy, czy Duńczycy rzeczywiście tacy mocni czy Holendrzy tacy słabi. Mecze Oranje z Niemcami mają długą i ciekawą historię, na pewno więc będzie warto się pogapić. Jeżeli Portugalczycy nie poradzą sobie z Danią to w zasadzie mogą zacząć się pakować. Co sądzą Państwo o teorii, że Cristiano gra słabo w ważnych meczach? Dzisiaj to sprawdzimy.

W loży ekspertów zaś witamy Przemysława Tytusa Krupskiego, jedną z najważniejszych instytucji radzyńskiej kultury. Czego nie składał graficznie, w czym nie uczestniczył, jakiego przedsięwzięcia nie pchał do przodu, iloma fajnymi pomysłami się nie podzielił – oszczędzę wymieniania, ale wiemy, że tego jest dużo. Od jakiegoś czasu para się również karykaturą sportową – efekty niedawno można podziwiać było w Izbie Regionalnej. Wprawdzie słynie również z tego, że do praktycznego uprawiania futbolu ma stosunek podobny jak Winston Churchill (nerwowe, w oparach dymu: NO SPORTS!) natomiast jako kibic orientuje się wybornie.

Tako rzecze Przemek Krupski:

Przemek KrupskiHolandia – Niemcy -  po namyśle jednak 1-0 dla Niemców. Dla Holendrów mam dużo sympatii, bo portretowałem kiedyś Robbena i Snejidera, ale jednak  w reprezentacji Niemiec gra kilku fajnych twarzowców pochodzących w końcu z Turcji czy Polski... Wiadomo :)

Portugalia – Dania – również niełatwo o prognozę, ale chyba jednak więcej szans daję Portugalczykom. Muszą wygrać, żeby jeszcze o coś powalczyć.

Trzy szybkie do Przemasa:

Skąd pasja do karykaturowania akurat sportowców? Mordziaści?

To nie pasja, to praca... ale sprawiająca dużo frajdy. A że mordziaści? Oj tak. Ciężko rysować modeli w typie Torresa czy Ronaldo, le już Tevez, Ribery czy Iniesta... Czysta radość tworzenia. :)

Czasami sam w myślach bawię się ustawiając ludzi na pozycjach piłkarskich. Z Tobą miałbym ogromny problem: bramkarz, defensywny > pomocnik, playmaker, skrzydłowy czy czubek ataku?

Zawsze w powtarzam, że od 12 roku życia mam zwolnienie z wf-u i trzymam się tego do dziś. Ale na podwórku zwykle stalem na bramce.

Kiedyś wręczano medale olimpijskie również w dziedzinie sztuk pięknych.  Ma to sens, Panie Artysto?

Nieee... Kiedyś to miało może i sens, ale wraz z pojawieniem się tzw "sztuki współczesnej" możemy o tym zapomnieć :-) 

***

Przy okazji zaś dla niedowiarków prezentujemy dziś procedurę ustalania typów przez naszego eksperta kotkę Reginę. Ciężka to i mozolna praca… Dzisiaj Regina jak widać wytypowała remis w meczu Niemcy – Holandia i wygraną Portugalii. W związku z wczorajszą próbą wykrakania przez kota zwycięstwa Rosjan pozwolę sobie przypomnieć jedno z Praw Bałtroczyka, które mówi: „Kot spada zawsze na cztery łapy, ale nie w locie poziomym”. Paniał cienkuju aluzju???

Mariusz Szczygieł: Holandia - Niemcy 1-2, Dania - Portugalia 1-0

Zbyszek Smółko: Holandia – Niemcy 2-1, Portugalia- Dania 2-0.

Co ja kibicuje?Co ja kopie?Koko koko Olejnik spoko

 

Komentarze  

 
#1 Pozytywniekk 2012-06-13 12:51
Dobre pytania Zbyszka, ale jeszcze lepsze odpowiedzi Przemasa- aż się miło czyta. Pozdrawiam
 
 
#2 Teraz tak się typuje mecze:panter 2012-06-13 21:32
Proszę bardzo: http://m.wm.pl/2012/06/n/piesol-107774.jpg
 
 
#3 panter i inni - na przyszłośćAdmin iledzisiaj.pl 2012-06-13 21:37
Do naszych komentarzy można wstawiać obrazki - obejrzyjcie dokładnie pasek z ikonkami nad polem do wstawiania komentarza. A poniżej link, który wkleił panter:

 
 
#4 NagrodaAdmin iledzisiaj.pl 2012-06-13 22:45
32 osoby uzyskały dzisiaj 7 punktów, dlatego zwycięzcę wyłoniliśmy w drodze losowania. Został nim forever. Gratulacje!
P.S. W naszej zabawie bierze udział 259 osób !!!
 
 
#5 #4 Nagrodaforever 2012-06-14 01:31
w końcu coś wygrałem :)
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.