Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 29 marca 2024 imieniny: Wiktoryny, Eustachego | Jutro zmiana czasu na letni

Jaka piękna katastrofa

Zbigniew Smółko   
niedziela, 01 lipca 2012 20:45

Niebo zrobiło sobie jaja...Kto czytał albo oglądał „Greka Zorbę” ten wie, że człek prawdziwie mądry i w obliczu splotu fatalnych zdarzeń i okoliczności nie będzie się ze światem kłócił a dobro i radość wydobędzie choćby spod zapadającej się ziemi.

Naszą radzyńską strefę kibica wykończyła pogoda. Jak długo się dało, walczyliśmy o nasz namiot, ale jednak się nie dało. Miało być tak pięknie, a wyszło… fantastycznie! Deszcz lał tak, że koledze żaba do kaptura wpadła. Wicher wiał taki, że jak w Zbulitowie koń ze stajni wyjrzał, to mu łeb urwało.  A my w tych okolicznościach…….eeeeeeeeeeeeeee….. 2-0 dla Hiszpaniii, ale wtopa… 

Byli z nami do końca nasz przyjaciel Marek Fonel Pluta z całą dzielną załogą firmy Markom, był Kuba Wierzchowski i Marcin Wertejuk, niezastąpiony Waldek Gręzak, byli Janusz Maliszewski i Łukasz Grochowski, z odsieczą przybył Robert Czeczko, dyrektor Banku Spółdzielczego który razem z nami, stojąc w wodzie po kostki rozbierał szczątki namiotu, była cała rodzina Grudniów, która na koniec zaciągnęła nas do swojej słomianej chałupy, nakarmiła, napoiła i pozwoliła jednak obejrzeć ten mecz… Było też  kilku fantastycznych gości, których wcale nie znam, ale za każdym razem, kiedy będę stał mokry na wietrze to chcę ich, skurczybyków, mieć obok siebie.

Nie damy się. Jutro się widzimy na rozstrzygnięciu ligi typerów. Iledzisiaj znowu nadaje.

Część dalsza nastąpi po meczu.

 

IMG_0565IMG_0566IMG_0568IMG_0569IMG_0570IMG_0571IMG_0572IMG_0574IMG_0575IMG_0576IMG_0578IMG_0580

 

Komentarze  

 
#1 stracone pokolenieanonim 2012-07-01 21:00
SMÓŁKO co to za gość? Bo gdy czytam , to mi się zdaje, że to ktoś niespełniony, a może błąd popełniam?
 
 
#2 DANYDANY 2012-07-01 21:26
Miało być pięknie miałem i ja dotrzeć z rodziną i wierzyć że Hiszpanie przegrają lecz pogoda była już znakiem że się mocno pomyliłem:(
 
 
#3 DANYDANY 2012-07-01 22:00
Gratuluję najlepszym typerom wygranej i mam nadzieje że zawody tego typu powtórzy admin choćby na lidze europejskiej i lidze mistrzów:D
 
 
#4 Thx mimo wszystkoJacek 2012-07-02 06:20
Mimo wszystko wielkie dzięki dla organizatorów.
Atmosfera na pewno była by świetna.
No ale natura też ma swoje fochy ;-)
 
 
#5 podobało się chcemy więcej !!!foxx 2012-07-02 11:39
Może być liga mistrzów, europejska a nawet nasza ekstraklasa :)
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.