Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 29 marca 2024 imieniny: Wiktoryny, Eustachego | Jutro zmiana czasu na letni

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Mundial 2018. Finał coraz bliżej

Mariusz Szczygieł   
piątek, 13 lipca 2018 06:00

Chyba się jednak trochę pospieszył...Jeszcze tylko 3 dni i poznamy zwycięzcę Mundialu w Rosji.

Dobrze, że nie wytatułowałem sobie, że Polska zostanie mistrzem świata, tak jak ten Anglik obok, bo by beka była na cały Firlej, jakbym się tam roznegliżował... Ale on to się deko jednak pospieszył... Może niech sobie dorobi teraz z przodu słówko "Almost"...

***

Jeszcze dobrze nie ostygł Nawałka, a Zibi już nam dał nowego trenejro. Brzęczek Jerzy. Ja tam nie wiem... Na piłce w zasadzie się nie znam za bardzo, ale jakoś hurra optymizmu u siebie nie widzę. Nie pytałem jeszcze ani Zbyszka, ani Michała o niego, ale jak czytam w necie, to zdania (jak zwykle) są podzielone. Niedługo sprawdzian z Włochami i Portugalią, to się zobaczy. Obym się mylił...

***

Za trzy dni poznamy też najlepszego z najlepszych - Typera naszej Mundialowej zabawy. I chociaż bardzo długo prowadził rumun, to tyle samo punktów ma na swoim koncie także robix73. No i tylko 2 punkty brakują depczącej im po piętach lotce, parę więcej rybosonowi, i boa. Będzie się działo aż do samego końca. Adidas Telstar jest tylko jeden, ale cała piątka coś od naszego sponsora dostanie.

***

Nagrody naszym finalistom wręczymy w siedzibie INTERTRANSPORTu. Dysponują przecież obszerną, klimatyzowaną salą konferencyjną, gdzie spokojnie zmieścilibyśmy wszystkich, którzy w te mistrzostwa bawili się razem z nami. Chętnie też ją udostępnią, więc jeśli potrzebujecie takiej sali, śmiało! Zdjęcie poniżej, a tutaj znajdziecie więcej szczegółów.

Sala konferencyjna w siedzibie naszego sponsora

*** 

Przypominam o odbieraniu nagród za zwycięstwo dnia. Jeszcze kilka kubków czeka na swojego właściciela. Instrukcję zwycięzy dostali na maila. Książki też już czekają.

A tu ten angielski tatuaż w pełnej krasie xD

 

Komentarze  

 
#1 Do adminryboson 2018-07-13 10:45
Mecz o 3 miejsce tez bedzie typowany?
 
 
#2 OczywiścieAdmin iledzisiaj.pl 2018-07-13 21:54
Oczywiście, że będzie typowany. Finałowy też.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

wciÄgarka
wciągarka
poniedziałek, 25 marca 2024
235/45 R18 cztery opony letnie
235/45 R18 cztery opony letnie
poniedziałek, 25 marca 2024