Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 25 kwietnia 2024 imieniny: Marka, Jarosława

Ciąg dalszy zmagań w lidze siatkarskich trójek

poniedziałek, 08 kwietnia 2013 06:39

Ciąg dalszy zmagań w lidze siatkarskich trójekW piątek 5 kwietnia w hali LO ul. Partyzantów rozegrano siódmy turniej ligi siatkarskich trójek, w którym wystąpiło 18 drużyn.

U dziewczyn tym razem najlepsza okazała się drużyna WER-KA TEAM. Zwyciężczynie dwóch poprzednich turniejów – ORLIK JABŁOŃ, trochę niespodziewanie uległy w półfinale ZŁOTKOM i musiały zadowolić się III miejscem pokonując, wręcz miażdżąc w małym finale SREBERKA 15:5. W klasyfikacji końcowej na podium plasują się obecnie: I miejsce WER-KA TEAM, II miejsce ze stratą 21 punktów ZŁOTKA i na III miejscu ORLIK JABŁOŃ. Do drugiego miejsca tracą tylko jeden punkt natomiast do liderek aż 22.

W kategorii open w finale PŁUDY zrewanżowały się drużynie WANTEDS za wcześniejszą porażkę i tym razem to właśnie oni zwyciężyli. W walce o III miejsce ELITA pokonała VOLLEY. Ten zastrzyk punktów zbliżył ELITĘ do czołówki klasyfikacji końcowej. Co prawda zajmują aktualnie V miejsce i do liderów – drużyny PŁUDY tracą aż 41 punktów, ale śmiało mogą walczyć o podium. Drudzy w klasyfikacji końcowej – WANTEDS i trzeci – VOLLEY nie mogą więc spać spokojnie jeśli nie chcą wypaść z grona najlepszej trójki ligi.

Kolejny – 8 turniej odbędzie się w piątek 12 kwietnia w hali LO ul. Partyzantów o godz. 16.00.