Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 20 kwietnia 2024 imieniny: Agnieszki, Czesława

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)

Rozkład jazdy autobusówOgłoszeniaImprezy i wydarzeniaCeny paliw

Dobre wyniki radzyńskich biegaczy

Michał Maliszewski
wtorek, 12 marca 2019 08:00

Zdjęcie grupowe09.03.2-19 w Tomaszowie Lubelskim odbyły się Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych.

Zawody organizował Lubelski Okręgowy Związek LA. Bardzo dobrze zaprezentowali się podopieczni trenera Janusza Zająca. Damian Belniak – wywalczył mistrzostwo województwa lubelskiego w kategorii junior młodszy, U-18 na dystansie 3,5 km., a jego kolega, Mikołaj Jędruszczak uplasował się na pozycji trzeciej w tym samym biegu. Chłopcy są uczniami Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Radzyniu Podl., obaj uzyskali awans na Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych, które odbędą się 23.03.19 na trasach biegowych w Olszynie (woj. lubuskie).

W zawodach brał też udział uczeń Gimnazjum w Wohyniu Przemysław Ładniak, który w rywalizacji juniorów młodszych zajął VII m. Trasę biegu usytuowano w leśnym, pagórkowatym terenie.