Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 25 kwietnia 2024 imieniny: Marka, Jarosława

Technik - Orion trzeci w Latowiczu, Alicja Szewczak najlepszą zawodniczką turnieju!

Waldemar Podsiadły
czwartek, 02 czerwca 2011 08:02

Technik - Orion w Latowiczu

W dniu 29.05.2011 r. odbyły się OTWARTE MISTRZOSTWA O PUCHAR WÓJTA GMINY LATOWICZ W JUDO, w których startowało 8 zawodników z MULKS "Technik - Orion" przy ZSP Radzyń Podlaski.

W imprezie brało udział 11 klubów z terenu Mazowsza, Lubelszczyzny i Świętokrzyskiego. Chociaż "Technik - Orion" wystartował w bardzo przerzedzonym składzie, to dzięki bardzo dobrej postawie zajął w punktacji drużynowej 3 miejsce. Wśród naszych reprezentantów najlepiej zaprezentowała się Alicja Szewczak, która zdobyła statuetkę najlepszej zawodniczki turnieju.

Ponadto w swoich wagach wygrali wszystkie walki i zajęli pierwsze miejsca: Mateusz Dorosz (30 kg) 3 walki przed czasem, Eryk Zając 39 kg (2 zwycięstwa) oraz Kamil Rożen w kategori 36 kg (3 zwycięstwa).

II miejsca zajęli: Krystian Zając - 30 kg, Jakub Hołownia - 33 kg i Magda Krasuska 32 kg