Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 19 października 2021 imieniny: Piotra, Michała, Ziemowita
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Patryk Kowalik wywalczył brąz w Krakowie

Robert Rosiński   
poniedziałek, 05 listopada 2012 09:53

DekoracjaSukcesem zakończył się start Patryka Kowalika, reprezentanta Radzyńskiego Klubu Karate Kyokushin na XIII Mistrzostwach Polski Juniorów w Krakowie rozegranych w ubiegłą sobotę 27 października 2012r.

Startując po raz pierwszy na tak dużej rangi imprezie nasz zawodnik wywalczył III miejsce w kategorii +75kg.  Warto dodać, iż w Krakowie walczyło 162 juniorów reprezentujących 42 kluby zrzeszone w Polskim Związku Karate Komisji Kyokushin. Tak duża liczba startujących zawodników jest potwierdzeniem niesłabnącego zainteresowania trenowaniem karate kyokushin w Polsce.

Pełen komunikat końcowy na stronie: http://www.karateradzyn.pl/

- Zawody stały na bardzo wysokim poziomie. W Krakowie zjawili się najlepsi zawodnicy z  całej Polski. Patryk wygrał 3 kolejne walki przed czasem. W  czwartej decydującej o wejściu do finału, przy remisie sędzia maty wskazał na zawodnika z Warszawy. W tym roku planujemy jeszcze start Patryka na Mistrzostwach Europy które odbędą się w grudniu w Serbii - podsumowuje Sensei Marek Woroszyło.

Patryk z trenerem

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.