Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 28 marca 2024 imieniny: Anieli, Jana

Regulamin

Zbigniew Smółko   
piątek, 11 czerwca 2010 09:55

Warunki uczestnictwa

  1. Aby obstawiać wyniki, trzeba posiadać konto użytkownika iledzisiaj.pl
  2. Wyniki poszczególnych meczów obstawiać można do chwili ich rozpoczęcia.
  3. Z jednego konta można typować tylko jeden raz.
  4. Udział w konkursie jest bezpłatny.
  5. Interpretacja przepisów niniejszego regulaminu należy do organizatora i na podejmowane przez niego decyzje nie służy zażalenie.
  6. Organizator zastrzega sobie prawo usunięcia z gry uczestników łamiących poniższy regulamin.
  7. Organizator zastrzega sobie prawo zakończenia zabawy bez podania powodów.
  8. Take it easy.

Punktacja

  1. Za prawidłowo wytypowany wynik bramkowy grający otrzymuje 3 pkt.
  2. Za prawidłowe wskazanie zwycięzcy bądź remisu grający otrzymuje 2 pkt.
  3. Za prawidłowe wytypowanie ILE DZISIAJ (łącznej sumy bramek z całego dnia)grający otrzymuje 3 pkt.
  4. Otrzymane punkty sumują się.

Rankingi

  1. Prowadzona jest klasyfikacja poszczególnych dni oraz klasyfikacja łączna
  2. W wypadku równej liczby uzyskanych punktów decyduje trafienie ILE DZISIAJ.
  3. W wypadku równej liczby punktów i kryterium ILE DZISIAJ decyduje losowanie.
  4. W wypadku równej liczby punktów w klasyfikacji łącznej decyduje kolejno: ILE DZISIAJ, liczba trafionych dokładnych wyników, większa liczba obstawianych spotkań, losowanie.

Nagrody

  1. Zwycięzcy z poszczególnych dni otrzymają pendrivy ufundowane przez Bank Spółdzielczy Radzyń Podlaski.
  2. Zwycięzca klasyfikacji łącznej otrzyma oryginalną, certyfikowaną piłkę Adidas Jabulani, taką, jaką rozgrywane są Mistrzostwa.
  3. Liczba nagród klasyfikacji końcowej może ulec zwiększeniu.
  4. W wypadku wcześniejszego zakończenia zabawy za klasyfikację końcową uznaje się klasyfikację z dnia poprzedzającego zakończenie.

Odbiór nagród

  1. Do zwycięzców klasyfikacji dziennych i łącznej redakcja na podany przy rejestracji adres mailowy wyśle list z podanym hasłem do odbioru nagrody oraz informacją o sposobie jej przekazania.
  2. Dane personalne zwycięzcy publikowane będą wyłącznie za zgodą zainteresowanego.

 

 

Komentarze  

 
#1 RE: Regulaminrobix73 2010-06-16 07:04
witam Robix73 wczoraj postawilem remis 1-1 wybrzeże z portugalia i wygrana brazyli 4-0 powinienem miec 4 punkty mam 2 dlaczego
 
 
#2 blądiru 2010-06-22 14:00
Wytypowałem wczoraj w każdym meczu prawidłowych zwycięzców, powinienem mieć 6 punktów a mam zero.Dlaczego?
 
 
#3 iruzbynieks 2010-06-22 14:31
nie ma błędu. obstawiłeś wyniki bramkowe, ale wyników toto nie wpisałeś w ogóle. Tam obok są takie kratki, w których trzeba obstawić wygra - przegra - zremisuje. Co ciekawe, możesz inaczej obstawić bramki, a inaczej zwycięzcę. pozdrawiam
zbynieks
 
 
#4 CoredoCoredo 2010-07-04 22:56
Coredo dlaczego nie mam dodanych punktów za 3 mecze zwycięskie powinienem miec 6pkt co jest
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.