Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 25 kwietnia 2024 imieniny: Marka, Jarosława

Liga typerów - dzień czternasty

Zbigniew Smółko   
środa, 23 czerwca 2010 20:59

Damian PanekChyba Nikogo jeszcze w naszej Lidze Typerów nie było zapowiedzieć tak łatwo.

Masa goli dla Orląt, lider na boisku i poza nim, zadatki na dobrego trenera. Ladies and Gentlemen, Mesdames et Messieurs, Damy i Gospoda, Szanowni Państwo: Damian Panek!

Co z tą Europą?

Generalnie rzecz ujmując, jestem bardzo zaskoczony słabą postawą drużyn z Europy na tym Mundialu. Mimo wszystko będę im jednak dzisiaj kibicował, dlatego też stawiam na minimalne zwycięstwo Danii w meczu z Japonią. Obawiam się, że Japończycy są w stanie sprawić niespodziankę w tym spotkaniu, ale mam nadzieję, że to Dania okaże się lepsza. Kamerun – Holandia? Spodziewam się remisu, bo punkt urządza Holendrów i spokojnie im wystarczy do awansu.

Jeśli chodzi zaś o mecze drugiej grupy, zdecydowanie kibicuję Włochom, bo to moja ulubiona ekipa. Bardzo nie chciałbym, żeby „Azzuri” odpadli z turnieju, liczę na ich minimalne zwycięstwo w starciu ze Słowacją. Zdecydowanym pewniakiem do pierwszego miejsca i awansu jest jednak w tej grupie Paragwaj, który powinien jutro spokojnie wygrać z Nową Zelandią.

Krótko mówiąc – Włosi i Dania „do przodu”, choć niewysoko, Paragwaj wygrywa zdecydowanie, Holandia dzieli się punktami z Kamerunem.

                                                                                             Damian Panek

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Rotor rehabilitacyjny OXYCYCLE2
środa, 17 kwietnia 2024
noimage
Sprzedam
niedziela, 14 kwietnia 2024