Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 25 kwietnia 2024 imieniny: Marka, Jarosława

Dzień szósty

Zbigniew Smółko   
wtorek, 17 czerwca 2014 07:45

simpson-mundial-2014Ależ ci Niemcy sponiewierali Krystynę!

Horror, terror i wszystko inne, co ma conajmniej trzy "r" w środku. Wprawdzie chyba trochę sędziowie pomogli, ale gra naszych sąsiadów zrobiła wrażenie. Nadspodziewanie słabo wypadają na razie drużyny z Afryki. Chyba na tym Mundialu nudniejszego meczu niż Iran – Nigeria nie będzie, dobrze?

Na dołączenie do naszej ligi typerów wcale jeszce nie jest za późno. Bawi się nas coraz więcej. Chyba zacznę namawiać Naczelnego, żeby się jakoś niedługo z Wami spotkaćw realu. Co wy na to? Który mecz obejrzelibyśmy razem?

Nasi wczorajsi goście sędziowie sprawili się jak to oni: sporo decyzji było prawidłowych...

A szóstego dnia – wedle Księgi – stworzeni zostali mężczyzna i kobieta. Dlatego do loży dzisiaj zaprosiłem sportowe małżeństwo. Kiedy kilka miesięcy temu trafiłem na siłownię - o co w tym wszystkim chodzi zaczęła mi tłumaczyć instruktorka. "Zna się na sporcie i jeszcze ma anielską cierpliwość. Skąd to się bierze?" - pomyślałem. Po chwili okazało się, że niewiasta to żona znanego w radzyńskim piłkarskim światku (i półświatku...) Łukasza Włoszka, niegdysiejszego piłkarza i trenera młodzieży w Orlętach, dzisiaj grającego trenera Unii Żabików. Czyli wszystko jasne.

"Lukas" to ten typ piłkarza, któremu grania ciągle mało: nieważne, czy zadzwonisz żeby pograć na Orliku, czy też żeby pomógł ci wieczorem fachowo w pracach nad kondycją w słuchawce usłyszysz zawsze: "Namówiłeś!" Agnieszka oprócz zajęć na siłowni prowadzi rozmaite zajęcia fitness, aerobiki i inne cudeńka. Na piłce – czy to lokalnej, czy tej dużej – zna się świetnie. Moim zdaniem w dzisiejszej rywalizacji Łukasz nie ma szans!

Typujemy

Agnieszka WłoszekAgnieszka Włoszek

Brazylia – Meksyk 3:1

Kibicuję Brazyli i Neymarowi, będzie gwiazdą mistrzostw...

Belgia – Algieria 1:2

Szczerze mówiąc to czysty strzał, nie chciałam obstawiać tak samo jak Łukasz, wydaje mi się też, że Belgowie są zbyt pewni siebie...

Rosja – Korea Płd 2:1

Ostatnio sporo było słychać o kilku porażkach Koreańczyków. O Rosjanach z kolei nie wiadomo zbyt dużo, prawie wszyscy to zawodnicy tamtejszej ekstraklasy, będzie zależało im podwójnie – nie schowają się w cudzej lidze jakby co...

 

Łukasz WłoszekŁukasz Włoszek

Brazylia – Meksyk 2:1

Brazylia po pierwszym słabym meczu zechce pokazać że jest jednym z faworytów, ale Meksykanie nie położą się przed nimi, dlatego minimalnie lepsza będzie Brazylia.

Belgia – Algieria 2:0

Według mnie Belgowie będą czarnym koniem tych mistrzostw , mają młody i wyrównany skład z kilkoma bardzo dobrymi zawodnikami i mogą sprawić niespodziankę

Rosja – Korea 1:1

Rosjanie zechcą pokazać że będą liczyli się w stawce, ale nie wolno nie doceniać Koreańczyków...

Pogadajmy o piłce...

Agnieszka, co robisz jak chcesz obejrzeć mecz, a Łukasz jednak „M jak miłość”?

Agnieszka: Nie lubię polskich seriali tylko brazylijskie! Wieczorami, kiedy już wracam do domu po aerobiku nie mam  siły na oglądanie filmów i walkę o pilota… Oglądam więc, co leci, najczęściej piłkę...

Łukasz – No wtedy to nie ma wyboru: jadę do Wohynia do Zbyszka, on ma dwa telewizory i mi towarzyszy... (wydał mnie, łobuz... dop. red)

Najbardziej niedoceniany piłkarz według was to...

Agnieszka – Mój młodszy brat Krzysio (Krzysztof Kępa – piłkarz Orląt i Polesia Kock – dop. red)  oraz Hulk z Brazylii.

Łukasz:  Oscar z Brazylii jest w cieniu największej gwiazdy Neymara, ale na boisku pokazuje charakter i wolę walki.

Mecz na który byś chciał pojechać?

Łukasz: Brazylia- Hiszpania, gdziekolwiek!

Agnieszka:  finał Mistrzostw Świata, jakikolwiek!

Co w sporcie bardziej Was przyciąga: pogoń za wynikiem, czy też po prostu rekreacja i dobra zabawa?

Agnieszka:  sport dla mnie to sposób na życie, dla mnie sport powinien sprawiać przyjemność, dawać satysfakcję i  zdrowie. Zachęcam do każdej aktywności fizycznej, jakikolwiek będzie to sport na pewno poprawi nasze samopoczucie nie wspominając o wyglądzie.

Łukasz: A co to za sport bez rywalizacji? Dobrze się bawimy, bo sport jest nieprzewidywalny, bo nie wiadomo jak to wszystko się skończy. Ale na poziomie amatorskim oczywiście przyjemność i zabawa, i tak to traktuję.

 

Komentarze  

 
#1 ZwyciężaAdmin iledzisiaj.pl 2014-06-18 08:48
W typerze z 16 zwycięża dominum19, bo jako jedyny zgarnął 13 punktów. Mizeria wczoraj była jakaś, jak sami widzicie. Remisów prawie nikt nie obstawiał, bo przyzwyczaili nas trochę do pięknych meczyków, takie 1:5 dla Holandii to coś, a nie ganianie za piłą przez 90 minut i 0:0, prawda? W każdym razie, dzień mnie znudził i na Ruskich już usnąłem - pierwszy raz... Może dzisiaj będzie lepiej?
 
 
#2 zwyciezcapasqd111 2014-06-18 10:16
A kto zdobyl nagrode za dzien poprzedni, bo mi umknęło?
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

LEXUS IS 220D
LEXUS IS 220D
niedziela, 14 kwietnia 2024
noimage
Sprzedam
niedziela, 14 kwietnia 2024
Monar  Moje  Ocalenie - Kup KsiÄżkÄ
Monar Moje Ocalenie - Kup Książkę
wtorek, 16 kwietnia 2024