Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 29 marca 2024 imieniny: Wiktoryny, Eustachego | Jutro zmiana czasu na letni

Kontrowersyjna niedziela dla Młodzieżówki

Patryk Śmieciński
wtorek, 30 kwietnia 2019 06:00

Zawodnicy na boiskuW niedzielę, 28 kwietnia 2019 roku klub Młodzieżówka podejmował na wyjeździe drużynę Art-Tig Huta Dąbrowa.

Spotkanie rozpoczeło się o godzinie 16:00. Mecz nie zaczął się dla nas pomyślnie, ponieważ już w 15 minucie meczu, po błędzie obrony, goście zdobyli bramkę i prowadzili 1-0. Byliśmy zdecydowanie słabszym zespołem. Na początku meczu drużyna gospodarzy atakowała i mogła podwyższyć wynik, ale w sytuacji sam na sam zwycięsko wychodził nasz bramkarz. W 30 minucie zaczęło się kolejne zamieszanie w polu karnym po dośrodkowaniu gospodarzy i straciliśmy bramkę po błędzie defensywy (2-0).

W pierwszej połowie nie było już sytuacji bramkowych i zeszliśmy do szatni z wynikiem 2-0. Druga połowa meczu to całkowicie odmienny styl gry naszego zespołu, w którym to my prowadziliśmy piłkę i my zdobywaliśmy pole gry. Duże kontrowersje w drugiej połowie spowodował główny arbiter spotkania, który nie podyktował rzutu karnego oraz nie uznał bramki. Postawiliśmy wszystko na jedną kartę i atakowaliśmy wysoko, ale bramka gospodarzy była zaczarowana. Poprzeczka oraz parada bramkarza nie dały nam upragnionego gola. W 70 minucie gospodarze wyszli z kontrą i bez problemu zdobyli bramkę na 3-0. Do końca meczu walczyliśmy kontrolując pole gry. Byliśmy zdecydowanie dużo lepszym zespołem niż gospodarze w drugiej połowie meczu. Zostawiliśmy dużo zdrowia i zaangażowania, dlatego ta porażka nie boli tak mocno. Z tego miejsca zapraszamy już 5 maja na mecz u siebie z Dwernicki Stoczek Łukowski.

Art-Tig Huta Dąbrowa- Młodzieżowka Radzyń Podlaski 3-0 (2-0)