Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 7 grudnia 2022 imieniny: Agata, Ambroży, Marcin
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Korona II Kielce jeszcze nie wygrała z Orlętami

Adam Kułak   
sobota, 03 września 2022 07:00

OrlętaKolejnym przeciwnikiem Orląt w trzecioligowej batalii będą rezerwy grającej w najwyższej klasie rozgrywkowej Korony Kielce.

Drużyna Korony II balansuje pomiędzy czwartą a trzecią ligą. Po awansie w bieżącym roku zespół objął trener Mariusz Arczewski. Kadra zespołu w większości oparta jest na zawodnikach urodzonych w Kielcach albo grających w drużynach juniorskich Korony. Kilku zawodników grających w rezerwach trenuje lub zaliczyło występ w pierwszym zespole; m.in. Jakub Konstantyn, Hubert Zwoźny, wychowanek MUKS Kraśnik Szymon Majewski oraz wychowanek MOSIR Mińsk Mazowiecki Janusz Nojszewski. Zespół Korony w obecnych rozgrywkach spisuje się przeciętnie. Wygrał jeden mecz, trzy zremisował, a ostatnio przegrał u siebie z Sokołem Sieniawa 1: 2.

Zespół Orląt po pięciu meczach jest na bardzo wysokim trzecim miejscu, zawodnicy strzelają dużo goli, nieco szwankuje obrona. Na niedzielne spotkanie trener wystawi jedenastkę, która powinna walczyć o trzy punkty. Trochę kłopotów zdrowotnych mają Wahe Macakanjan i Sebastian Kaczyński, prawdopodobnie nie będą brani pod uwagę przy ustalaniu składu na mecz. W historii pięciu spotkań z Koroną II Kielce biało zieloni wygrali pięć razy, stosunek bramek 14: 3. Tak więc jesteśmy dla przeciwnika gigantami. Czy trener Mikołaj Raczyński i jego wybrańcy podtrzymają tradycję wygrywania z Kielczanami?

Wszystkich sympatyków piłki nożnej zapraszamy na radzyński stadion przy Warszawskiej 77 w dniu 4 września 2022 roku.

Początek meczu godzina 16.oo.

 

Komentarze  

 
#1 Orletastadionowy 2022-09-03 08:05
Władzo miejska,Radni miejscy!

Najwyższy czas na modernizacje stadionu miejskiego w Radzyniu. Zadaszoną główną trybune oraz sztuczne boisko treningowe
 
 
#2 kurczetaOstryZenek 2022-09-04 12:45
Władzo miejska,Radni miejscy!

Najwyższy czas na wyslanie tych kopaczy na kursy pilki noznej
 
 
#3 Orlętapitlit 2022-09-04 18:43
Zlitujcie się nie zadaszajcie nam trybun. W piękne słoneczne dni,gdy z boiska wieje beznadzieją i nudą, można się trochę poopalać.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.