Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 1 grudnia 2022 imieniny: Natalia, Blanka, Eligiusz
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Zorientowani licealiści

Michał Maliszewski   
sobota, 11 czerwca 2016 06:00

Na starcie zawodów stawiły się 183 osoby8 czerwca w I Liceum Ogólnokształcącym w Radzyniu Podlaskim odbyła się XII Szkolna Impreza na Orientację. Na jej starcie stawiły się 183 osoby – 110 w kategorii dziewcząt i 73 w kategorii chłopców.

– Impreza polegała na jak najszybszym odnalezieniu sześciu miejsc w najbliższym otoczeniu szkoły i na terenie parku w okolicy radzyńskiego pałacu Potockich, określonych specjalnie przygotowaną mapą. Miejsca te zostały oznaczone lampionami wyposażonymi w perforatory, za pomocą których uczestnik potwierdzał tam swoją obecność – powiedział nam Robert Mazurek, pomysłodawca imprezy. Organizatorem przedsięwzięcia było Szkolne Koło Krajoznawczo-Turystyczne PTTK nr 21 przy I LO w Radzyniu Podlaskim, natomiast funkcję sędziów pełniły Urszula Malmon i Dominika Gomółka.

Rywalizacja przebiegała fair play. Wszyscy uczniowie byli bardzo zdeterminowani i walczyli o najwyższe lokaty. Ostatecznie, w kategorii dziewcząt zwyciężyła Kamila Wróbel, wyprzedzając Magdalenę Mateusiak i Aleksandrę Warpas. Natomiast w gronie chłopców pierwsze zajął Michał Kondrat, wyprzedzając Mateusza Bajdę i Sebastiana Kopisia.

160610-orient-01160610-orient-02160610-orient-03

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.