Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 25 września 2018 imieniny: Aurelii, Władysława

Już niedługo

REPERTUAR KINA
REPERTUAR KINA "ORANŻERIA" 28.09.-01.10.2018, 28.09.2018
takes place in
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Czemierniki. Obywatelskie ujęcie nietrzeźwego kierowcy

Oficer prasowy KPP w Radzyniu Podlaskim, mł. asp. Piotr Mucha   
wtorek, 25 września 2018 09:02

PolicjaDo zdarzenia doszło wczoraj (24.09) około godziny 19:20.

Mieszkaniec gminy Czemierniki jadąc autem ul. Kocką w Czemiernikach zwrócił uwagę na niepewnie poruszający się po drodze pojazd marki VW Passat i niezwłocznie powiadomił o tym fakcie dyżurnego radzyńskiej jednostki. Kierujący volkswagenem jechał całą szerokością drogi, aż w pewnym momencie się zatrzymał. Kiedy podszedł do niego 24-latek zauważył, że kierując passatem jest pod działaniem alkoholu. Do czasu przyjazdu policjantów uniemożliwił nietrzeźwemu kierowcy kontynuowanie dalszej jazdy. Badanie stanu trzeźwości przeprowadzone przez funkcjonariuszy potwierdziło podejrzenia zgłaszającego. 48-letni mieszkaniec gm. Jabłoń, miał w organizmie niemal 3 promile alkoholu.

 

Uczciwy znalazca oddał portfel wraz z zawartością

Michał Maliszewski   
sobota, 22 września 2018 15:05

PortfelWczoraj około godz. 12:00 do radzyńskiej komendy zgłosił się 44-letni mieszkaniec gm. Radzyń Podlaski.

Mężczyzna poinformował oficera dyżurnego, że na ul. Międzyrzeckiej znalazł portfel i chce go zwrócić właścicielowi. W środku portfela znajdowały się dokumenty – dowód osobisty, prawo jazdy, dowód rejestracyjny, karty bankomatowe oraz pieniądze w kwocie ponad 900 zł.

 

Kolembrody. Pijany 21-latek próbował uciec policji

Oficer prasowy KPP w Radzyniu Podlaskim, mł. asp. Piotr Mucha   
czwartek, 20 września 2018 19:35

KajdankiNoc w policyjnym areszcie spędził 21-letni mieszkaniec gminy Komarówka Podlaska.

Do zdarzenia doszło dziś w nocy około godz. 00:30 w miejscowości Kolembrod. Policjanci Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego chcieli zatrzymać do kontroli drogowej samochód osobowy marki Volvo, którego styl jazdy kierującego wskazywał, iż może znajdować się pod działaniem alkoholu. Kierowca auta widząc sygnały do zatrzymania pojazdu próbował uniknąć kontroli i podjął próbę ucieczki. Szybko jednak został zatrzymany. Wówczas okazało się, że za kierownicą pojazdu siedział 21-letni mieszkaniec gm. Komarówka Podlaska. W chwili zatrzymania był pijany.

 

Niewęgłosz. Niewybuch bomby lotniczej znaleziony na polu

Oficer prasowy KPP w Radzyniu Podlaskim, mł. asp. Piotr Mucha   
czwartek, 20 września 2018 07:00

NiewybuchWczoraj (19.09) po południu podczas prac polowych w miejscowości Niewęgłosz gm. Czemierniki ujawniony został niewybuch bomby lotniczej.

Mężczyzna, który zauważył przedmiot o znalezisku powiadomił Policję. Radzyńscy funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce do czasu przybycia saperów. Zabezpieczony przedmiot to niewybuch bomby lotniczej o wadze 250 kg. Prawdopodobnie pochodzi z okresu II wojny światowej. Na miejsce przybył patrol rozminowania z Jednostki Wojskowej w Chełmie i zabezpieczył niewybuch.

 

Turów. Tragiczny wypadek przy wycince drzew

Oficer prasowy KPP w Radzyniu Podlaskim, mł. asp. Piotr Mucha   
środa, 19 września 2018 11:49

Na miejscu zdarzeniaFunkcjonariusze radzyńskiej jednostki pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku ze skutkiem śmiertelnym, do którego doszło wczoraj po południu w lesie, w okolicach miejscowości Turów, gm. Kąkolewnica.

29-letni mieszkaniec gm. Michów prowadził prace przy wycince drzew. Ze wstępnych ustaleń wynika, że ścięte przez mężczyznę drzewo zaczepiło gałęziami o oddalone o kilka metrów uschnięte drzewo, które złamało się i uderzyło 29-latka w głowę. Mężczyzna w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu.

 

Komarówka Podlaska. Zignorował znak STOP

Oficer prasowy KPP w Radzyniu Podlaskim, mł. asp. Piotr Mucha   
czwartek, 13 września 2018 17:21

Na miejscu zdarzeniaDo wypadku doszło wczoraj (12.09) około godz. 13:30, na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Benia w Komarówce Podlaskiej.

Ze wstępnych ustaleń policjantów radzyńskiej drogówki wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen Golf, 41-letni mieszkaniec Kołobrzegu doprowadził do zderzenia z samochodem osobowym marki Volkswagen Golf II. 41-latek jadąc ul. Benia, prawdopodobnie nie zastosował się do znaku B-20 „STOP” i nie udzielił pierwszeństwa przejazdu jadącemu ul. Wojska Polskiego drugiemu volkswagenowi. Drugim autem kierował 70-letni mieszkaniec gm. Komarówka Podlaska.

 

Borki. Zderzenie volkswwagenów

Oficer prasowy KPP w Radzyniu Podlaskim, mł. asp. Piotr Mucha   
wtorek, 11 września 2018 15:00

Na miejscu zdarzeniaWczoraj (10.09), około godziny 14:40 w Borkach na ul. Chmielnej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Jak wstępnie ustalili policjanci radzyńskiej drogówki kierujący samochodem osobowym marki VW Golf, 52-letni mieszkaniec gminy Borki, wykonywał manewr skrętu w lewo. W tym momencie wyprzedzany był przez kierującą samochodem osobowym marki VW Passat, którym kierowała 52-letnia mieszkanka również gm. Borki. Do szpitala z obrażeniami ciała został przewieziony kierujący golfem.

 

Kąkolewnica. Mundurowi w ostatniej chwili uratowali 24-latka

Oficer prasowy KPP w Radzyniu Podlaskim, mł. asp. Piotr Mucha   
poniedziałek, 10 września 2018 13:45

MundurowiWczoraj kilka minut przed godz. 23:00 dyżurny radzyńskiej jednostki otrzymał zgłoszenie z treści, którego wynikało, że 24-latek z gm. Kąkolewnica chce popełnić samobójstwo. Natychmiast pod wskazany adres skierował policjantów Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego.

Funkcjonariusze na miejscu w jednym z okien budynku zauważyli wiszącego na sznurze mężczyznę. Drzwi do pomieszczenia były zamknięte. Bez wahania, siłowo weszli do pomieszczenia i odcięli go ze sznura. Po sprawdzeniu funkcji życiowych okazało się, że mężczyzna nie oddycha. Mundurowi natychmiast przystąpili do resuscytacji krążeniowo-oddechowej w wyniku czego 24-latek odzyskał przytomność przed przyjazdem załogi karetki pogotowia.

 

Zarzec Ulański. Pijany nie zatrzymał się do kontroli

Oficer prasowy KPP w Radzyniu Podlaskim, mł. asp. Piotr Mucha   
piątek, 07 września 2018 14:05

Na miejscu zdarzeniaDo zdarzenia doszło wczoraj (6.09) około godz. 22:30 w miejscowości Zarzec Ulański gm. Ulan-Majorat.

Policjanci Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego dali sygnały do zatrzymania się do kontroli drogowej kierującemu samochodem osobowym marki Audi. Według wcześniej przekazanej informacji oficerowi dyżurnemu radzyńskiej jednostki kierujący audi najprawdopodobniej znajdował się pod działaniem alkoholu. Kierowca auta widząc sygnały świetlne i dźwiękowe do zatrzymania pojazdu próbował uniknąć kontroli i podjął próbę ucieczki. Szybko jednak został zatrzymany. Wówczas okazało się, że za kierownicą pojazdu siedział 53-letni mieszkaniec gm. Ulan Majorat. W chwili zatrzymania był pijany. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie.

 

Kierował ciężarówką pod działaniem narkotyków

Oficer prasowy KPP w Radzyniu Podlaskim, mł. asp. Piotr Mucha   
wtorek, 04 września 2018 21:25

PolicjaWczoraj (3.09) przed południem dyżurny radzyńskiej jednostki został poinformowany, że w radzyńskim szpitalu przebywa kierowca samochodu ciężarowego marki Scania, który jest pod działaniem środków odurzających.

Jak się okazało 38-latek dostarczył towar do jednego z sklepów na terenie Radzynia Podlaskiego, z uwagi na złe samopoczucie została wezwana karetka pogotowia, która przewiozła mężczyznę do szpitala. Z przeprowadzonego badania wynikało, że mężczyzna jest trzeźwy, ale jak się okazało kierował pojazdem będąc pod działaniem środków odurzających.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 119