Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 13 maja 2024 imieniny: Roberta, Ofelii | 1875 - likwidacja unickiej Diecezji Chełmskiej. Kościoły unickie zamieniono na cerkwie prawosławne, także w Radzyniu Podlaskim

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Rozkład jazdy autobusówOgłoszeniaImprezy i wydarzeniaCeny paliw

Komentarze

Ze Słowacją pewnie wygramy

Zbigniew Smółko   
poniedziałek, 14 czerwca 2021 06:00

I jak będzie?Na razie zero niespodzianek.

Po meczu Anglii z Chorwacją dalej nie mam zdecydowanego faworyta do wygrania tego turnieju, ale już wiem, kto będzie się mocno liczył za 3 lata. To pokolenie Anglików jest świetne. Za to Chorwacja jednak słabsza niż myślałem. Peselu nie oszukasz.

Mecz Holandia – Ukraina pokazał, że często wynik przesłania rzeczywistość. Mecz był taki dość typowy na 4:1, w porywach na 5:0, a tu nagle się robi 2:2 po tym, jak najpierw jeden chłop oddał strzał życia, a potem obrońcy na chwilę odpięli się od akcji. Bramkarz Ukrainy owszem, parę piłek obronił, ale w gruncie rzeczy to jego odciski palców są na dwóch bramkach.

Niemniej jednak oglądało się to pysznie i będzie mi bardzo smutno, kiedy Holandia odpadnie w 1/8.

Grała też ponoć Austria z Macedonią, nie wiem, byłem w Kąkolewnicy na meczu Grom – Orzeł Czemierniki. Deszcz, burza, mokro, ale widowisko chłopaki zrobili fajne. Pachniało remisem 0:0, ale w końcówce Stalewski wcisnął na 1:0 dla gospodarzy.

W studio TVP niezły jet Rafał Gikiewicz. Zwykle zapraszanie byłych piłkarzy to strata czasu, dowód na lenistwo umysłowe zapraszających, bo to dokładnie tak, jakby zakładać, że kangur będzie świetnym profesorem zoologii. Ale akurat Gikiewicz mówi rzeczy ciekawe.

XXX

Czechy – Szkocja 1:1. Fajny mecz będzie. Oczywiście, nawet jeśli któraś z tych drużyn wyjdzie z grupy, to tylko na chwilę. Ale chyba wszystkie mecze obejrzę.

Polska – Słowacja 3:1. Pewnie tę Słowację jakoś ogramy, Poza Hamsikiem i Skriniarem z Interu są tam raczej w większości gagatki pokroju Lukasa Haraslina (kiedyś Lechia Gdańsk).

Żeby tylko naszym nie przyszło do głowy, żeby tego trenera się słuchać, bo może być nieszczęście.

Hiszpania – Szwecja 2:2. U bukmachera w życiu bym tego meczu nie obstawiał, przynajmniej za swoje pieniądze.

 

Komentarze  

 
#1 ???Malkontent 2021-06-14 13:35
Panie Zbigniewie, czy wygrana Finlandii nie jest niespodzianką?
 
 
#2 nie było takiego meczuzbynieks 2021-06-14 14:00
Formalnie tak, ale nie traktuję tego rezultatu serio. To był jednak mecz w zupełnie nienormalnych okolicznościach.
 
 
#3 ;DOstryZenek 2021-06-14 19:55
Czyli mecz otwarcia juz za nami. Jeszcze dwa i do domu.
 
 
#4 po co pisać ?waluś 2021-06-14 21:54
bzdety i udawać fachowca? parcie na szkło?
 
 
#5 do zbyniekszenek44 2021-06-15 11:01
Nienormalne to jest wywalenie Brzęczka na żądanie grupki piłkarzyków i powołanie Sousy. Boniek powinien podać się do dymisji natychmiast albo jeszcze szybciej , powód -utrata kontaktu z rzeczywistością.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

Rowery
Rowery
piątek, 10 maja 2024
noimage
buty BEYCO PISAREK czerwone
wtorek, 30 kwietnia 2024
ubrania,buty dla dzieci
ubrania,buty dla dzieci
piątek, 10 maja 2024