Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 7 maja 2024 imieniny: Ludmiły, Benedykta

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

IV miejsce piłkarek UKS Sokół w finale ogólnopolskim Turnieju Orlika im. Premiera Donalda Tuska

Cezary Czarniak
środa, 12 października 2011 09:00

IV miejsce piłkarek UKS Sokół w finale ogólnopolskim Turnieju Orlika im. Premiera D. Tuska Zawodniczki drużyny piłki nożnej UKS Sokół przy Szkole Podstawowej nr 2 w Radzyniu Podlaskim zwyciężyły w finale wojewódzkim Turnieju Orlika im. Premiera Donalda Tuska.

W dniach 4-7 października 2011 r. dziewczęta uczestniczyły w finale ogólnopolskim, który rozgrywany był w Warszawie, z udziałem mistrzów wszystkich województw. Po zaciętych meczach eliminacyjnych, drużyna awansowała do ćwierćfinału , gdzie w rzutach karnych pokonała Stilon Gorzów Wielkopolski. W półfinale dziewczęta uległy późniejszemu zwycięzcy turnieju drużynie ze Świętochłowic. W meczu o III miejsce,  po remisie 0:0 w regulaminowym czasie i po rzutach karnych przegrały z Dziewiątką Kraków.

Pobyt w Warszawie był okazją do zwiedzenia budowy Stadionu Narodowego oraz do spotkania z Premierem Donaldem Tuskiem.

Drużyna wystąpiła w następującym składzie: Iga Kurowska, Dominika Gomółka, Urszula Malmon, Agata Grudzień, Agnieszka Żelazowska, Klaudia Siwek, Agnieszka Świć, Julia Kopińska, Julia Pachała. Trenerem drużyny jest Andrzej Marcinkowski.

PA060050PA060057PA060066PA060076PA060078PA070093PA070094PA070113PA070128PA070132PA070148