Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 28 kwietnia 2024 imieniny: Walerii, Pawła

Już niedługo

223 rocznica uchwalenia Konstytucji 3-go Maja image
223 rocznica uchwalenia Konstytucji 3-go Maja, 03.05.2024, 09:45, Plac Potockiego
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Orlęta nadal w grze!

Mariusz Szczygieł
środa, 27 maja 2009 19:00

Orlęta Radzyń vs. Łada Biłgoraj{xtypo_dropcap}O{/xtypo_dropcap}rlęta Radzyń - Łada Biłgoraj - 1:0 !

Pomimo nie najlepszej pogody, niewielkiej liczby kibiców na trybunach i presji związanej z dzisiejszym meczem Orlęta Radzyń mają w dalszym ciągu szansę na pozostanie w III lidze. W dzisiejszym spotkaniu rozegranym z biłgorajską Ładą padł jakże oczekiwany przez wszystkich kibiców gol, dający biało- zielonym zwycięstwo. Po 11 porażkach z rzędu Orlęta zakończyły po 94 minutach zacięte spotkanie.

Bohaterem dzisiejszego meczu był Wojciech Jakubiec, który w 36 minucie strzałem z rzutu wolnego umieścił piłkę "w okienku" przeciwnika. Drużynę do boju silną ręką prowadził Paweł Pliszka, a wyniku pojedynku z Ładą bronił Krzysztof Stężała - czterokrotnie przechwytując stuprocentowe strzały przeciwnika.

Jesteśmy dobrej myśli o przyszłość radzyńskiego zespołu, musimy jednak czekać na wyniki spotkań II ligi, bo to od nich będzie teraz zależało nasze "być, albo nie być" w III lidze.