Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 7 grudnia 2022 imieniny: Agata, Ambroży, Marcin
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Hiszpania - Holandia 1:0; iledzisiaj.pl - Mozajka 127:50

Mariusz Szczygieł   
poniedziałek, 12 lipca 2010 19:30

Nasza nagroda główna

Koniec. Koniec meczów, gwizdków, fauli, bramek, łez radości i rozpaczy. Koniec Mundialu w RPA...

Hiszpanie zostali odznaczeni i nagrodzeni, kolejne mistrzostwa przeszły do historii. Koniec MUNDIAL TYPERA na iledzisiaj.pl. W naszej zabawie wzięło udział 127 osób! To naprawdę sukces! Przez cały miesiąc, dzień po dniu, analizowaliśmy wspólnie wyniki, by wytypować w końcu zwycięzcę. I stało się! W barze "Mozajka" obejrzeliśmy wczoraj mecz i wręczyliśmy nagrody. 50 osób zjawiło się wieczorem przy ul. Bohaterów, by w klimatyzowanym pomieszczeniu, na dużym ekranie i plazmowym telewizorze obejrzeć ostatni mecz mistrzostw.

Pierwsze 45 minut minęło szybko. W przerwie p. Dariusz Wierzchowski wręczył ufundowaną przez siebie nagrodę wylosowanemu typerowi. Co ciekawe, zwycięzcą okazał się Michał Szczygielski- doskonale znany radzyńskim kibicom, od wielu lat komentujący zmagania naszych Orląt na stronie orleta-spomlek.pl. Druga połowa, pełna wrażeń i emocji, upłynęła równie szybko jak pierwsza. 0:0. Wszyscy czekaliśmy na upragnioną bramkę. Jedni kibicowali Holendrom, inni Hiszpanom. Czy ośmiornica znów będzie miała rację? Hiszpania! Gol! 1:0. Miała rację...

Polak921 został zwycięzcą MUNDIAL TYPERA. Piotr Frączek- dzisiaj już wiem jak nazywa się typer, który prowadził w rankingu przez większą część naszych zmagań. Nie miał sobie równych. JABULANI wręczyła mu p. Anna Kosmala- przedstawicielka Banku Spółdzielczego w Radzyniu Podlaskim- wyłącznego sponsora naszej zabawy. Przy okazji wydało się, że Piotrek podczas odbierania swojej pierwszej nagrody- pendriva, powiedział, że piłka będzie jego. Czyżby kontaktował się wcześniej z ośmiornicą?

Dziękujemy Bankowi Spółdzielczemu w Radzyniu Podlaskim za ufundowanie cennych nagród, dziękujemy właścicielom baru "Mozajka" za kolejne już, gościnne przyjęcie i zorganizowanie wspaniałej imprezy. Dziękujemy typerom za udział w zabawie! Dziękujemy ekspertom za poświęcony czas i codzienną dawkę cennych wskazówek. Ja dziękuję Zbyszkowi Smółko za pomysł i prowadzenie typera, a Wam wszystkim za cierpliwość i wyrozumiałość podczas mojej nierównej walki z "maszyną liczącą". Wypada podziękować też twórcom Excela- przez pierwsze dni naszej zabawy to tylko dzięki temu programowi byłem w stanie ogarnąć wyniki meczów.

Do następnych mistrzostw!- należałoby teraz napisać, ale... NIE! Zainteresowanie zabawą było na tyle duże, że chcemy kontynuować ją w trakcie rozgrywek ligowych. Może mecze europejskie, może krajowe, może tylko 4 liga, a może mix? To zależy od Was. Napiszcie w komentarzach jak ma wyglądać nasz nowy typer, a my postaramy się o resztę :)

{morfeo 404}

 

Komentarze  

 
#1 Zdziwko!drawer 2010-07-12 23:02
Ale się Szaranowicz zdziwił - jaką to ładną tabliczkę dostał ojciec dyrektor ID. (vide fot. 12)
 
 
#2 typerCzesio 2010-07-13 18:43
Typowanie na przyszłość to świetny pomysł. Proponuję 3 lub 4 mecze, w tym Orlęta, jakiś mecz z polskiej ekstraklasy, LM i coś ciekawszego z czołowych lig europejskich. To będzie jesienny hit naszych radzyńskich portali. Proponuję też , żeby nie było sumy bramek jako jednej liczby, tylko jakieś przedziały ilości bramek. A dla zwycięzcy fotel Prezesa Orląt w zimowych wyborach.
 
 
#3 roxrobix73 2010-07-19 21:10
witam czekam na kolejna edycje typera
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.