Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 1 grudnia 2022 imieniny: Natalia, Blanka, Eligiusz
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Do Radzynia przyjeżdża Cracovia

Adam Kułak   
piątek, 03 czerwca 2022 05:00

Przed meczemKolejnym rywalem radzyńskich Orląt na boisku przy Warszawskiej będzie zespół Cracovii II. Wprawdzie są to tylko rezerwy zespołu grającego w najwyższej klasie rozgrywkowej, ale zapewne zobaczymy kilku piłkarzy z pierwszej drużyny.

Drużyna gości bardzo często korzysta z piłkarzy grających w pierwszym zespole. Najbardziej skutecznym snajperem z siedmioma trafieniami jest wędrujący pomiędzy ekstraklasą a trzecią ligą Jakub Myszor. Rezerwy zasilają również Portugalczyk Luis Rocha, Brazylijczycy Riwaldinio i Thiago czy Robert Ożóg. Wydawało się, że zespół gości będzie walczył o drugą ligę, jednak pod koniec rundy Krakowianie złapali zadyszkę.

Trzy ostatnie mecze przyniosły drużynie trenera Piotra Gizy tylko jeden punkcik i obecnie zajmują piątą pozycję, tracąc do lidera Siarki Tarnobrzeg pięć punktów. Na awans mają tylko teoretyczne szanse. Trzeba wspomnieć o bardzo dobrej skuteczności zespołu z Krakowa. Drużyna strzeliła 63 goli, czyli najwięcej w naszej lidze.

Biało zieloni w ostatnie kolejce ligowej minimalnie 2: 1 przegrali na wyjeździe z walczącym o drugą ligę ŁKS Łagów. Sobotni mecz nasi piłkarze powinni zagrać na luzie i walcząc z drużyną będącą w czołówce tabeli pokazać pełnię swoich umiejętności. Nie będzie grał Mateusz Chyła, który w Łagowie nabawił się drobnego urazu. Jesienią na boisku w Krakowie po bramkach Rubio 32', trzech trafieniach Jakuba Myszora w 40',58', 63' (karny) oraz bramce Karola Rycaja w 38' przegraliśmy 4: 1. Skuteczny rewanż będzie przez kibiców mile widziany.

Zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej na ulicę Warszawską 77 w sobotę 4 czerwca. Początek meczu godzina 17.oo.

 

Komentarze  

 
#1 Orletastadionowy 2022-06-03 13:01
Władzo miejska, Radni miejscy!

Najwyższy czas na modernizacje stadionu miejskiego w Radzyniu. Zadaszoną główną trybune oraz sztuczne boisko treningowe.
Moze warto złożyć wniosek do Polskiego Ładu...
 
 
#2 RivaldinhoHdhdjdh 2022-06-03 13:58
chociaż ten Rivaldinho to nic specjalnego to jednak syn wielkiego Rivaldo, może tata wpadnie zobaczyć mecz syna na radzyńskiej ziemi:)
 
 
#3 niktbro51 2022-06-04 10:08
nikt z kadry 1 drużyny nie przyjedzie ponieważ są na urlopach.
 
 
#4 kurczakiOstryZenek 2022-06-04 16:52
Wez urlop i remontuj za swoje. Chcemy inwestycji a nie pogrzewanych murawek dla bandy nieudacznikow.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.