Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 20 maja 2024 imieniny: Aleksandra, Bernardyna | 2002 - ks. Zbigniew Kiernikowski otrzymał sakrę biskupią

Martyna Zielnik i Patrycja Chud powołane na Mistrzostwa Europy!!!

Mariusz Szczygieł
piątek, 18 marca 2016 17:46

Martyna Zielnik i Patrycja Chud powołane na Mistrzostwa Europy!!!Po bardzo udanym minionym sezonie startowym, w którym Martyna Zielnik zdobyła tytuł Wicemistrzyni Polski w walkach do 50 kg, a Patrycja Chud tytuł II Wicemistrzyni Polski w walkach do 55 kg oraz w układach stopni mistrzowskich, nadszedł czas na starty w tym roku.

Już podczas pierwszego turnieju odbywającego się w Rybniku zawodniczki te potwierdziły swoje bardzo dobre przygotowanie i wysoki poziom umiejętności. Startując jeszcze jako juniorki młodsze w kategorii juniorek, w bardzo dobrym stylu wywalczyły brązowe medale w swoich kategoriach wagowych. Tak dobre wyniki z minionego sezonu, jak i bardzo udany start w nowym roku sprawiły, że decyzją trenerów Kadry Narodowej Kobiet, podopieczne Łukasza Ciężkiego zostały powołane do Reprezentacji Polski na zbliżające się w kwietniu Mistrzostwa Europy w Finlandii.

Kolejny raz Radzyń będzie miał swych reprezentantów walczących o najważniejsze trofea starego kontynentu. Już teraz zachęcamy do trzymania kciuków za nasze wojowniczki z Radzynia.