Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 11 sierpnia 2020 imieniny: Luiza, Zuzanna, Włodzimierz

Już niedługo

REPERTUAR KINA
REPERTUAR KINA "ORANŻERIA" 13.-17.08.2020, 13.08.2020
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

"Mayówka" - galeria zdjęć. Fot. Katarzyna Krupa

Mariusz Szczygieł   
poniedziałek, 31 maja 2010 09:56

Mayówka...

{morfeo 348}

Fot. Katarzyna Krupa

 

Komentarze  

 
#21 ...mleczarz87 2010-06-01 09:25
Postanowiłem zamilknąć i trochę się przyjrzeć co tu napiszecie. Z przykrością stwierdzam (i PRZEPRASZAM jeśli ktoś poczuje się urażony), że niestety wszyscy z którymi dyskutuję prezentują wysoki poziom kultury. ;-) Jak wspominałem gram na perkusji i wiem że nie wyjdziemy nigdzie publicznie dopóki nie zacznie nam wychodzić coś naprawdę dobrego. Jedynie co moge doradzić chłopakom, żeby poczęli kroki jak i mój zespół- chodzą jeszcze do szkół, więc niech poproszą jakiegoś nauczyciela co zawodowo zajmuje się muzyką (nie koniecznie z LO, ale może ze Szkoły Muzycznej)żeby przyszedł kilka razy na ich próbę mi posłuchał. Na pewno coś doradzi w sprawie rytmu, tempa czy zgrania (wiem to z własnego doświadczenia). Jeśli chodzi o teksty piosenek, to już indywidualna sprawa każdego zespołu. Wiem doskonale, ze wyjście na scenę to niezła adrenalina...ale czy też nie tak mówią niektórzy niedoszli samobójcy? :-) Pozdrawiam wszystkich- ja już swój udział w tym miejscu zamykam. Rozwijajcie się chłopaki i nie traćcie ducha- tacy jak ja, którzy będą chcieli skrytykować znajdą się zawsze! I to wasz biznes, czy tą krytykę przyjmiecie i będziecie coś próbowac z niej wyciągnąć, czy też jak niektórzy tutaj będziecei się bezsensownie i (po raz kolejny PRZEPRASZAM) w gówniarski sposób oburzać!!
 
 
#22 wow 2010-06-01 09:46
myślisz że zagadasz i będzie git?
:P
 
 
#23 CorniShawn 2010-06-01 13:15
Co nie zmienia faktu że koncert był fajny :P... Mleczarz ja ci coś powiem. Żebyście ćwiczyli pare lat jeden kawałek w garażu to i tak po wyjściu na scene coś zwalicie. Bo nie macie obycia... Ja już troche gram i za każdym razem jak wyjdę to mi sie łapy trzęsą... co prawda po pierwszym dźwięku to znika ale jest :-)... A co do nauczyciela muzyki. Wiesz chyba czego w szkole muzycznej uczą? Nie kazdemu sie podoba muzyka rockowa... Rozmawiałem z jednym i powiedział mi że najlepiej zagrał zespół NOWY. Ale inni mówą że to było za... smętne... Dlatego myślę że lepiej kolege zaprosić który oceni jak gracie. :-). Zresztą ja wiem że ty wiesz swoje a my swoje :-)... Swoją drogą... W jakiej kapeli grasz?? ;p
 
 
#24 :Pmleczarz87 2010-06-01 14:01
Miałem się nie odzywać już, ale zostałem sprowokowany :P Zgadzam się z Tobą ComiShawn, że każdy ma swoją rację. Ale z tym nauczycielem muzyki to jednak uważam że warto spróbować. Naprawdę warto- i wiem to z doświadczenia. Ja gram w "raczkujacej" kapeli bazującej na muzyce Rammsteina, Nightwisha, Lacuna Coil...Poprostu każdy członek mojego zespołu lubi co innego i gra naśladując swoich ulubieńców. Pochodzę z Radzynia, ale gramy w Lublinie, niekiedy w Siedlcach(w tych dwóch miastach studiujemy, lub już pozakładaliśmy rodziny). Występowalismy raz na scenie publicznie jako support. W składzie jest śpiewaczka chóru miasta Siedlce,która śpiewa w 3 oktawach więc myślę że naszą muzykę śmiało można określić rammsteinowy gotyk. Kto wie może coś kiedyś z tego wyjdzie...już teraz naprawdę zamykam swój udział na tym forum...
 
 
#25 do Radzyniankimars 2010-06-01 14:28
no błysnęłaś intelektem, nie powiem. dzięki za konstruktywną krytykę :P :P :P
mam ci wypominać głupoty które wypisywałaś pod innymi artykułami? wybacz, nie lubię dyskusji na poziomie, który tu zaprezentowałaś.
a skoro ci odpowiada poziom postów pod tym tekstem to cóż poradzić. wolność poglądów...
 
 
#26 XDCorniShawn 2010-06-01 15:23
Ej to skoro każdy lubi co innego to ja mam szacun że sie dogadujecie :P... A macie jakąs nazwe albo coś?? :-) może skojarzę :-) :evil:
 
 
#27 konstruktywna krytykaRadzynianka 2010-06-01 17:40
Ależ nie ma za co dziękować, drogi marsie, polecam się na przyszłość, gdy znowu woda sodowa uderzy Ci do głowy :D
Czasami trzeba Cię sprowadzić na ziemię...bo myślisz, że jedyne słuszne racje to Twoje opinie.Po prostu Twoja przemądrzałość nie zna granic.
A możesz mi wypominać co sobie tylko chcesz, nie jesteś dla mnie autorytetem, więc w sumie tracisz czas, bo niewiele AKURAT TWOJE ZDANIE mnie interesuje... :evil:
 
 
#28 mars 2010-06-01 21:52
no comments, wazeliniarko :D :D :D
 
 
#29 Do wszystkichjanek 2010-06-03 18:39
Drodzy Panowie. To co reprezentuje się w garażu-na próbie a potem na scenie to są dwie różne rzeczy. Dyskusja toczyła się na gruncie rynkowo-targowym "bo ja gram w pewnym zespole...ale my to to... a wy to tamto...Takie rozmowy i wymiany poglądów odbywają się zawsze wyłącznie pomiędzy początkującymi amatorami lub uznanymi gwiazdami kiedy zaczynają kłócić się między sobą i rozchodzić. Wy wszyscy dopiero zaczynacie więc wymieniajcie się doświadczeniami rozmawiajcie o technice gry PRZECIEŻ WSZYSCY JESTEŚCIE Z RADZYNIA... Ucząc się od siebie nawzajem do czegoś dojdziecie a mądrakowanie nigdy nikomu nic nie dało. :roll:
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.