Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 29 listopada 2020 imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Jutro transmisje mszy z parafii Trójcy Świętej i MBNP

Mariusz Szczygieł   
sobota, 28 marca 2020 10:46

Święta TrójcaZapraszamy na transmisje mszy z parafii Trójcy Świętej i Sanktuarium Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.

Już jutro o 9.45 transmisję z najstarszej, radzyńskiej parafii znajdziecie tutaj,

a o 10.30 z Sanktuarium transmisję będzie można obejrzeć tutaj.

 

Komentarze  

 
#1 RE: Transmisja mszy z parafii Trójcy Świętejfreda 2020-03-28 11:16
bylem w aptece, na ulicach pelno ludzi, parking przed lidlem pelny.maly rynek/duzy/ wszyscy handluja.gdzie przepisy, gdzie policja gdzie burmistrz.
 
 
#2 Wczoraj widziałam w telewizji dwie twarzegospodyni 2020-03-28 20:56
Dwie twarze wczorajszego dnia. Ta z wypisanym cierpieniem , apelującej do nas wszystkich o pozostanie w domu piosenkarki Kasi Kowalskiej, której córka w stanie ciężkim przebywa w szpitalu w Wielkiej Brytanii. I ta z uśmiechem, Jarosława Kaczyńskiego przepychająca o trzeciej w nocy zmiany do ordynacji wyborczej umożliwiające wysłanie 10 maja milionów Polaków do urn. Po trupach do celu...
 
 
#3 Podpisuję siękesi 2020-03-29 07:01
Całkowicie się zgadzam,dodałbym jeszcze papieża Franciszka modlacego się wczoraj samotnie za CAŁĄ LUDZKOŚĆ, nie tylko za chrześcijan i dla kontrastu ten cyniczny usmiech kaczynskiego- ogralem was i co mi zrobicie, moi szeregiwcy wszystko przepchna co tylko wymyślę
 
 
#4 Biskup Dzięga mówi inaczej, może jego posłuchajcieKraków 2020-03-29 15:07
Abp Dzięga zapewnia, że wierni nie powinni obawiać się kościoła i święconej wody. Może wyprowadźcie obrazy, idźcie na pielgrzymkę, leczcie się w chorobie w kościele. Unikajcie lekarzy bo lekarz może być niewierzący. Korzystajcie z zawierzeń. Leczenie w kościele odciąży naszą służbę zdrowia.
 
 
#5 paer paerwaluś 2020-03-29 18:52
nie p......l porówna Polskę z Hiszpanią chwała że mamy ten rząd i tego Prezydenta jak by był Brunek były by j..a :):):)
 
 
#6 wiaramimi222 2020-03-30 06:30
wczoraj na mszy o 9 w kosciele sw.Anny stalo 10 aut a i sporo ludzi wychodzilo pieszo.....to tak ma byc po 5 osob?
 
 
#7 Normalne myślenie księdzagospodyni 2020-03-30 07:29
Więcej ludzi, większa kasa.
 
 
#8 Media narodowekesi 2020-03-30 07:30
Do mimi
W tej parafii och się modli do mediow narodowych i nikomu nic się nie stanie, nawet w Niedzielę Palmową, gdzie ma świecić palmy
Bądźmy zdrowi
 
 
#9 RE: Jutro transmisje mszy z parafii Trójcy Świętej i MBNPP.K. 2020-03-30 11:57
tace zbierze i jeszcze niedługo na pogrzebach zarobi, taki to się umie ustawić
 
 
#10 Niepoważnefajny20 2020-03-30 16:29
Prędzej się w biedronce czy lidlu zarazisz niż w kościele
 
 
#11 Pałace polskich biskupówgospodyni 2020-04-01 20:43
Może bogaci wspomogliby potrzebujących.
Link:
fakt.pl/.../zkgsh76#slajd-15
 
 
#12 RE: Jutro transmisje mszy z parafii Trójcy Świętej i MBNPsnajper116 2020-04-07 23:16
pikio.pl/.../
Nasz pazerny Romanek w życiu nie zdobyłby się na coś takiego....
 
 
#13 RE: Jutro transmisje mszy z parafii Trójcy Świętej i MBNPTeressa 2020-04-09 08:22
Niektòrzy pod kościolem -na parkingu auta liczą ale to chyba ci co święconej wody się boją..Tak na oko to košciół kilka razy większy od sklepu czy odstępu między klientami i kasami? Pewna znajoma udowadnia mi jak to jest bezpieczna w sklepie..Niczego nie možna być pewnym skoro lekarz bagatelizuje objawy u samego siebie.