Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 24 listopada 2020 imieniny: Flora, Jan, Roman

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

GOKiS ogłasza konkurs fotograficzny!

Mariusz Szczygieł   
środa, 27 maja 2020 05:00

Piękna nasza Gmina cała"PIĘKNA NASZA GMINA CAŁA" to hasło konkursu fotograficznego ogłoszonego przez GOKiS w Radzyniu Podlaskim.

Konkurs polega na wykonaniu przez uczestników fotografii przedstawiających ciekawe, piękne miejsca na terenie Gminy Radzyń Podlaski i uchwyceniu piękna swojej małej ojczyzny (np. krajobrazy, ciekawe miejsca, zabytki, przyroda)

Dopuszczalnymi zabiegami poprawiającymi jakość zdjęć, są: zmiana nasycenia kolorów, jasność, kontrast, wyostrzanie, kadrowanie itp.

CELE KONKURSU:

 • odkrywanie i promowanie piękna gminy Radzyń Podlaski.
 • zachęcenie do rozwijania pasji fotograficznej i aktywnego spędzania czasu.
 • integracja społeczności lokalnej.
 • zachęcenie rodzin do wspólnych działań artystycznych.

WARUNKI UCZESTNICTWA:

Konkurs skierowany jest do wszystkich miłośników fotografii: dzieci, młodzieży
(za pisemną zgodą opiekunów prawnych) oraz osób dorosłych.

 • konkurs ma charakter otwarty, uczestnictwo w nim jest bezpłatne.
 • warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie na adres email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. kompletnego zgłoszenia wraz z podpisaną zgodą (mogą być skany) oraz wykonanej pracy;
 • każdy uczestnik może przesłać od 1 do 3 fotografii.
 • uczestnikowi przysługuje jedno zgłoszenie.

Wymagania techniczne prac:

 • prace w formie cyfrowej jako pliki JPG
 • nazwa pliku powinna zawierać: imię i nazwisko autora, tytuł pracy.

TERMIN SKŁADANIA PRAC: do 22.06.2020

 • prace i zgłoszenia należy przesłać na adres
  email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w nieprzekraczalnym terminie do 22.06.2020
 • po konkursie, prace laureatów przechodzą na własność Organizatora.

NAGRODY i WYSTAWA:

 • Organizator przewiduje dla autorów najlepszych prac nagrody ( nagrody w zależności od sytuacji będą wręczane lub wysyłane pocztą) Autorzy- laureaci zostaną powiadomieni o wynikach konkursu oraz wręczeniu nagród telefonicznie lub drogą elektroniczną.
 • Prace zgłoszone na konkurs zostaną opublikowane na Facebooku i internetowej stronie Gminy Radzyń Podlaski - wydrukowane i wyeksponowane w formie WYSTAWY.

Organizatorami konkursu są:

Wójt Gminy Radzyń Podlaski WIESŁAW MAZUREK
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Radzyniu Podlaskim

 

Uczestnictwo w Konkursie fotograficznym pn. „PIĘKNA GMINA NASZA CAŁA” jest jednoznaczne z wyrażeniem przez Uczestnika Konkursu zgody na treść niniejszego regulaminu oraz na przetwarzanie danych osobowych dla celów związanych z przeprowadzeniem Konkursu przez Organizatora, w tym w szczególności do przesyłania korespondencji związanej z Konkursem przy wykorzystywaniu elektronicznych narzędzi umożliwiających porozumiewanie się na odległość (e-mail) zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.) oraz w celach informacyjno-marketingowych Organizatora. Administratorem zbioru danych osobowych Uczestników Konkursu jest Organizator. Celem przetwarzania tych danych będzie przeprowadzenie Konkursu organizacja wystawy i wydanie nagrody.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.