Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 1 maja 2024 imieniny: Józefa - Święto Pracy

Weronika Purgał zajęła 2 miejsce w wyciskaniu sztangi leżąc

Mariusz Szczygieł
środa, 15 listopada 2023 07:00

Weronika Purgał na podiumRadzyńska policjantka Weronika Purgał stanęła na podium w Pucharze Polski federacji WPC w Wyciskaniu Sztangi Leżąc.

Zawody odbyły się w miniony weekend, 11 listopada w hali Międzyszkolnego Ośrodka Sportu w Pruszkowie. Konkurencje zostały przeprowadzone w rozłożeniu na poszczególne kategorie wagowe. Weronika w kategorii wagowej do 82,5 kilogramów zajęła II miejsce.

- W ostatnim podejściu zabrało chłodnej głowy. Błąd techniczny już na samym początku, ale spokojnie. Za tydzień na XPC World Cup w Trójboju Siłowym zrobimy to! - napisała na swoim profilu.

Swoją przygodę w sportach siłowych rozpoczęła ponad rok temu zdobywając brązowy medal na Mistrzostwach Polski w Martwym Ciągu. Jej nieustana praca i ciężkie treningi pozwoliły na to, aby wystartowała w kolejnych zawodach i zaprezentowała swoją siłę.

Gratulujemy udziału i życzymy powodzenia!