Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 14 sierpnia 2020 imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz

IV Wielkie Radzyńskie Fotografowanie zakończone

Karol Niewęgłowski   
niedziela, 30 października 2011 20:48

Uczestnicy IV Wielkiego Radzyńskiego FotografowaniaW sobotę (29.10) Radzyński Klub Fotograficzny "KLATKA", Radzyńskie Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych, oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Zofii Sękowskiej w Radzyniu Podlaskim po raz IV zorganizowali Wielkie Radzyńskie Fotografowanie.

- To już czwarta edycja WRF. Z każdym rokiem staramy się coraz bardziej urozmaicać imprezę, dlatego w tym roku zorganizowaliśmy mini-warsztaty, które poprowadził Max Skrzeczkowski. Do tego ta impreza stała się okazją do otwarcia wystawy członków RKF Klatka pt. Pasjonaci – mówił Łukasz Szymański – prezes RKF.

- Niezmiernie cieszy fakt, że uczestnicy WRF to nie tylko mieszkańcy Radzynia i okolic. Fotografowali z nami w tym roku ludzie z Łukowa, Białej Podlaskiej i Lublina, ludzie, którzy kochają spędzać czas z aparatem fotograficznym w dłoni. Za rok będzie podobnie. Podczas podsumowania padły słowa, że Radzyń staje się "zagłębiem fotograficznym" lubelszczyzny. Postaramy się, by ta opinia o naszym mieście już się nie zmieniła – dodał na zakończenie Szymański.

Wystawę „Pasjonaci", można oglądać jeszcze przez 2 tygodnie w Bibliotece Pedagogicznej.

 

Komentarze  

 
#1 gdzie...cogito 2011-10-31 16:42
są wyniki konkursu i nagrodzone prace (w szczególności interesuje mnie temat-drżenie i ulice)

czekamy...
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.