Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 7 maja 2024 imieniny: Ludmiły, Benedykta

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

O dodatek za pracę w trudnych warunkach poproszę

Zbigniew Smółko   
piątek, 25 listopada 2022 07:00

Bez alkoholuNiby człowiek wie na co się pisał, niby na każdym dużym turnieju tak jest że w pierwszej kolejce każdy głównie się czai, ale tym razem to trochę przesada.

Rano Szwajcaria – Kamerun z jedną sytuacją strzelecką, potem Urugwaj – Korea Płd. dało się oglądać ale 0:0, w Portugalia – Ghana grać zaczęli dopiero jpod koniec, ak sędziowie ich zmusili dyktując bzdurnego karnego. Brazylia – Serbia też do przerwy kino moralnego niepokoju...  Ludzie, co my ze swoim życiem dobrowolnie robimy...

A parę dni temu Naczelny się dziwił, że ja na okręgówkę chodzę...

Jak się człowiek rozpuścił na Lidze Mistrzów, Premiership i La Liga, to Mundial to straszna kicha. Połowa meczy to taka, że się wydaje że człowiek w poniedziałek o 18 ogląda Warta Poznań – Zagłębie Lubin.

Już nie wystarczy remisować, już trzeba wygrywać.

Jutro zacznie się już coś dziać. 

Jeśli znajdziecie sobie jakąś wymówkę żeby ominąć Walia – Iran, to usprawiedliwię. To może być cokolwiek: że zamyśliliście się głaszczać kota, na pracującą pralkę się zagapiliście, utknęliście w korku w Czemiernikach.... Ja mam plan, że pójdę na siłownię, wprawdzie włączę transmisję na telefonie i coś tam będę zerkał, ale to już będzie pewien postęp. 1:1.

Ale Anglia – USA to oglądajcie. Zobaczymy, które Stany są prawdziwe: te z pierwszej czy drugiej połówki meczu z Walią. Wygrana Brytyjczyków oznacza, że jako pierwsi zameldują się w drugiej rundzie. 2:1 dla poddanych Karola III.

Katar – Senegal bez większej historii. Pewna wygrana Senegalu. Na oko 0:2.

Holandia – Ekwador 3:1. Oranje w pierwszym meczu pokazali się jako świetnie poukładany zespół. Nawet zakładając, że nie ma tam wielkich, już ukształtowanych piłkarzy, to jest niesamowita synergia.

Arabia...

Słaba jest. Owszem, biegają jak króliczki Duracell i nie mają kompleksów. Dla nas dobrze, że od trzech dni przekoani są o własnej potędze. Zupełnie inaczej niz nasi: mobilnośc pieca kaflowego, zero bezczelności, przerażeni na myśl, że mogliby zaatakować. Z bramkarzem Juve, stoperem ex Monaco, rozgrywającym Napoli i napadziorami z Barcy i Juve.

Po mojemu skończy się to tak: wygramy z Saudyjczykami, Argentyna walnie Meksyk i w ostatnim meczu remis będzie satysfakcjonował i Polskę i Argentynę...

 

Komentarze  

 
#1 nagroda :Dfoxx 2022-11-25 11:31
dawać no tu piłkę jako nagrodę :D chyba sponsorzy tym mieście jeszcze chyba są :D ??
 
 
#2 RE: O dodatek za pracę w trudnych warunkach poproszędamian1337 2022-11-25 12:51
czemu zginał mecz wali iran chcaiłem zobaczyć jak obstawiłem
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.