Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 18 września 2021 imieniny: Ireny, Józefa
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Zawodnicy radzyńskiego RAPTORA wywalczyli 9 medali na Mistrzostwach Mazowsza w Karate Kyokushin!

Robert Rosiński   
czwartek, 02 czerwca 2011 09:10

I miejsce Patryka KowalikaNa rozegranych 28.05.2011r. Otwartych Mistrzostwach Mazowsza skromna liczebnie, ale wspaniale walcząca drużyna RKKK „RAPTOR" wywalczyła 9 medali, w tym 2 złote: Ewelina Biernacka i Patryk Kowalik, 3 srebrne: bracia Dominik i Adrian Lubka oraz Mikołaj Mazur, 4 brązowe: Gabriela Woroszyło, Jakub Trzeciak, Łukasz Kot i Michał Zimoń.

Sukces ten smakuje tym bardziej, iż w rywalizacji z większymi klubami zgromadzony dorobek punktowy stawiał nas w ścisłej czołówce zawodów. Spośród 18 klubów Mazowsza, Podlasia oraz Warmii i Mazur byliśmy jedynym klubem z Lubelszczyzny, godnie reprezentującym powiat radzyński oraz miasto Radzyń Podlaski.

Na tatami stawiło się 256 zawodników, w tym aktualni medaliści Mistrzostw Polski oraz uczestnicy międzynarodowych turniejów karate kyokushin. Przygotowania do tych znanych w całej Polsce zawodów trwały od kilku miesięcy pod kierunkiem sensei Marka Woroszyło oraz sempai Wojtka Lubki. Bardzo miło było nam podczas zawodów słyszeć pochlebne słowa o ubiegłorocznym Pucharze Podlasia i odpowiadać zarazem, że tegoroczny Puchar Podlasia odbędzie się w październiku i jest już wpisany w kalendarz turniejów wielu klubów w całej Polsce, a wiele wskazuje na to, iż będzie to turniej międzynarodowy.

Wszyscy nasi zawodnicy wykazali się w pojedynkach cechami prawdziwych samurajów i za to w imieniu klubu składamy wielkie podziękowania. Gorący czas turniejów trwa – 4.06.2011r. udajemy się na Turniej do Tomaszowa Lubelskiego, będący zarazem Mistrzostwami Województwa Lubelskiego. Osu!

Specjalny dyplom dla naszego klubu

{morfeo 750}

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.