Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 15 maja 2024 imieniny: Zofii, Nadziei

Radzyński klub trzeci w Polsce!!!

Łukasz Ciężki
środa, 16 maja 2012 08:00

Trzeci w KłobuckuCztery medale zdobyli zawodnicy Radzyńskiego Sportowego Centrum Taekwon-do w zawodach Grand Prix Polski, które odbyły się 12 i 13 maja w Kłobucku.

Radzyński klub reprezentowały dwie zawodniczki, które już pierwszego dnia podczas rywalizacji seniorów zdobyły pierwsze medale. Natalia Olszak wyskakała brąz w technikach specjalnych, a Katarzyna Ciężka, jeszcze jako juniorka wywalczyła trzecie miejsce w walkach do 58kg.

Drugi dzień zawodów należał do Katarzyny Ciężkiej, gdzie w rywalizacji juniorów zdobyła tytuł NAJLEPSZEJ ZAWODNICZKI turnieju zdobywając dwa złote medale w walkach do 55kg oraz w technikach specjalnych. Klub natomiast uplasował się na bardzo wysokim TRZECIM MIEJSCU w klasyfikacji medalowej wśród juniorów, gdzie uczestniczyło 26 klubów z całej Polski. Zawody w Kłobucku był eliminacją do tegorocznych XXV Mistrzostw Polski Seniorów, na które obie zawodniczki uzyskały kwalifikacje.

120512-klobuck-02120512-klobuck-03120512-klobuck-04120512-klobuck-05120512-klobuck-06120512-klobuck-07120512-klobuck-08