Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 15 maja 2024 imieniny: Zofii, Nadziei

KASIA CIĘŻKA MISTRZYNIĄ POLSKI!

Łukasz Ciężki
poniedziałek, 28 maja 2012 13:53

Katarzyna Ciężka z Łukaszem CiężkimW dniach 25-26 maja 2012 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Rybniku Boguszowicach odbyły się XXI Mistrzostwa Polski Juniorów w Taekwon-do.

W mistrzostwach udział wzięło 128 zawodników z 34 klubów. Radzyński klub reprezentowany był przez Katarzynę Ciężką, która po raz kolejny udowodniła swój wysoki poziom. Kasia w konkurencji technik specjalnych zdobyła złoty medal, a tym samym tytuł MISTRZYNI POLSKI!. Oprócz medalu w technikach specjalnych w bardzo pięknym stylu wywalczyła 3 miejsce w walkach do 55kg, minimalnie przegrywając pojedynek o wejście do finału z koleżanką z Wrocławia. Dzięki tak dobrym wynikom Kasia udowodniła, że może rywalizować i wygrywać z najlepszymi w Polsce.

Radzyńskie Sportowe Centrum uplasowało się na wysokim 10 miejscu klasyfikacji medalowej i zdobyło 28 punktów we współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży Ministerstwa Sportu i Turystyki. Za tydzień kolejni zawodnicy z Radzynia będą zdobywać doświadczenie i walczyć o tytuł najlepszych w Polsce podczas Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych - Nowa Ruda Słupiec.