Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 16 maja 2024 imieniny: Andrzeja, Jędrzeja

Udany turniej kwalifikacyjny dla RSC Taekwon-do

piątek, 29 marca 2013 07:12

Udany turniej kwalifikacyjny dla RSC Taekwon-doPierwszy turniej kwalifikacyjny do mistrzostw Polski juniorów i juniorów młodszych mają za sobą zawodnicy Radzyńskiego Sportowego Centrum Taekwon-do, którzy 24 marca w Lublinie rywalizowali z zawodnikami z województw lubelskiego, podkarpackiego, podlaskiego i świętokrzyskiego.

Radzyński klub dzięki bardzo dobrej postawie swoich zawodników zajął wysokie 3 miejsce w klasyfikacji generalnej wśród juniorów młodszych oraz 4 miejsce wśród juniorów.

Medale dla Radzynia zdobyli: Eryk Niewęgłowski złoty medal w walkach do 58kg, Kuba Bilski srebrny medal w walkach do 70kg, Ewelina Biernacka i Magda Uss brązowe medale w walkach powyżej 60kg, Julia Zarczuk srebro w walkach powyżej 65kg oraz brązowy medal w technikach specjalnych. Michał Zimoń natomiast, zdobył aż trzy medale, złoto w technikach specjalnych, brąz w układach formalnych kup oraz brąz w walkach do 75kg tym samym został najlepszym zawodnikiem turnieju. Bez dorobku medalowego lecz z dużym doświadczeniem z zawodów wrócił Łukasz Biernacki, dla którego były to pierwsze tego typu zawody.

Na matach sędziowały doświadczone seniorki z radzyńskiego klubu Natalia Olszak oraz Katarzyna Ciężka. Kolejny start i walka o możliwość udziału w Mistrzostwach Polski już za miesiąc.

taekwon_do001taekwon_do002taekwon_do003taekwon_do004taekwon_do005taekwon_do006taekwon_do007taekwon_do008taekwon_do009taekwon_do010taekwon_do011taekwon_do012

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.